Про об’єднання територіальних громад на Ніжинщині
23 травня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргіте Даудзе з робочою поїздкою побували в Ніжинському районі.

У заході також взяли участь народний депутат України Олександр Кодола та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.
Керівники відвідали родину бійця Дениса Яковенка, який загинув в зоні антитерористичної операції на сході України. Посадовці ознайомилися із соціально-побутовими умовами проживання сім'ї героя та вирішили надати їй допомогу в забезпеченні альтернативними видами палива і в облаштуванні прибудинкової території.
Учасники заходу також побували на Меморіальному комплексі «Пам'яті героїв Крут», де поклали квіти до його підніжжя.
Цього ж дня у Вертіївці відбулася нарада з керівниками територіальних громад: Вертіївка, Велика Кошелівка, Липів Ріг, Заньки, Кукшин, Мала Кошелівка, Стодоли, Черняхівка Ніжинського та села Дрімайлівка Куликівського районів. Присутні обговорили актуальне питання щодо можлививостей об'єднання територіальних громад.
Микола Звєрєв, звертаючись до сільських голів, зазначив, що в нинішніх умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади об'єднання територіальних громад є необхідним кроком для їх розвитку. І Вертіївка – це один із пілотних проектів, що має всі шанси на позитивну реалізацію. Також очільник обласної представницької влади запевнив присутніх, що цей процес він бере під свою особисту відповідальність та висловив сподівання, що пілотний проект послужить гарним прикладом для наслідування іншими громадами області.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.