Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:41:38

Відкрито приймальню Ради регіонального розвитку. ВІДЕО

23.05.2015   09:36Агенцiя

22 травня у Чернігові офіційно відкрито приймальню Ради регіонального розвитку.

У заході взяли участь відповідальний від Адміністрації Президента за область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко та перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.

Як наголосив Сергій Березенко, приймальня відкрита виключно для реальної роботи, до якої залучатимуться небайдужі до майбутнього Чернігівщини люди.

За його словами, зараз головне – детально проаналізувати проблеми кожної галузі, щоб закласти підвалини їх економічного стимулювання на наступний рік.

Він також повідомив, що одним з наступних кроків стане остаточне формування Ради регіонального розвитку області, яку очолює голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч. До її складу планується включити міських голів міст обласного значення та голів райдержадміністрацій.

— За цих умов ми матимемо більш глибокий зріз того, що відбувається в області та зможемо ретранслювати думку громади до центральних органів влади.

Наша мета – вийти на якісно новий рівень розвитку регіону, - зазначив Сергій Березенко.

Відповідальний від Адміністрації Президента за область також висловив переконання, що система вивчення проблематики і потенціалу області через проведення «круглих столів» та безпосереднього спілкування з громадськістю дасть позитивні результати. У цьому він сподівається на підтримку обласної та міської влади.


Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.