Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 15:34:15

Презентовано проекти інфраструктурного розвитку Чернігова

23.05.2015   08:43

У рамках робочої поїздки Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та відповідальний від Адміністрації Президента за область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, розглянули проекти з питань інфраструктурного розвитку міста Чернігова.

Проекти презентував міський голова Олександр Соколов. До заходу також долучилися перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, голова обласної ради Микола Звєрєв, керівники установ та організацій міста, представники бізнесу, перевізники.

Під час обговорення акцентовано увагу на основних проблемах інфраструктури міста.

Найбільш вагомими для реалізації міський голова назвав три проекти. Це, зокрема, капітальний ремонт вулиці Шевченка на ділянці 2,7 км, будівництво тролейбусної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ та будівництво дороги з вул. Щорса до мікрорайону Шерстянка.

За словами О.Соколова, роботу над проектами фахівці міської ради розпочали кілька років тому. "Втілення їх має важливе значення для мешканців обласного центру Чернігівщини, однак профінансувати у повному обсязі з міського бюджету ми, на жаль, у сьогоднішніх умовах не спроможні", - констатував він. Вартість кожного з проектів коливається від 14,7 до 46,5 млн грн.

Серед запропонованих до реалізації проектів міністр інфраструктури назвав саме капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка. "Міністерство інфраструктури приймає цей проект", - сказав він. Також А.Пивоварський звернувся до міського голови надати усю необхідну документацію. Реалізація інших проектів, на його переконання, потребуватиме більшого часу та співфінансування із місцевим бюджетом.

Адже вулиця Шевченка у Чернігові є магістральною і має державне значення, суміщається із дорогами міжнародного і регіонального значення.Капітальний ремонт ділянки, визначеної проектом, не виконувався майже 30 років, тоді як згідно з чинними нормативами, він повинен проводитися через кожні 8-10 років.

Згідно з проектом, ремонт однієї з головних магістралей обласного центру має бути виконаний на ділянці 2,7 км, що становить 40% її загальної протяжності. Вартість робіт 14,7 млн грн.

Робочий проект передбачає ремонт дорожнього покриття, ремонт тротуарів та з’їздів (їх налічується 27), встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, впорядкування прилеглої зеленої зони.

Під час спілкування з пресою, яке відбулося після презентації, Андрій Пивоварський зазначив, що реалізація більшості проектів розпочнеться згодом. Для впровадження деяких із них необхідно налагодити співпрацю із місцевим автозаводом. Також він повідомив про вирішення проблеми із виплатою заробітної плати працівникам вузлової лікарні Південно-Західної залізниці.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини