Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:44:43

Презентовано проекти інфраструктурного розвитку Чернігова

23.05.2015   08:43

У рамках робочої поїздки Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та відповідальний від Адміністрації Президента за область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, розглянули проекти з питань інфраструктурного розвитку міста Чернігова.

Проекти презентував міський голова Олександр Соколов. До заходу також долучилися перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, голова обласної ради Микола Звєрєв, керівники установ та організацій міста, представники бізнесу, перевізники.

Під час обговорення акцентовано увагу на основних проблемах інфраструктури міста.

Найбільш вагомими для реалізації міський голова назвав три проекти. Це, зокрема, капітальний ремонт вулиці Шевченка на ділянці 2,7 км, будівництво тролейбусної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ та будівництво дороги з вул. Щорса до мікрорайону Шерстянка.

За словами О.Соколова, роботу над проектами фахівці міської ради розпочали кілька років тому. "Втілення їх має важливе значення для мешканців обласного центру Чернігівщини, однак профінансувати у повному обсязі з міського бюджету ми, на жаль, у сьогоднішніх умовах не спроможні", - констатував він. Вартість кожного з проектів коливається від 14,7 до 46,5 млн грн.

Серед запропонованих до реалізації проектів міністр інфраструктури назвав саме капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка. "Міністерство інфраструктури приймає цей проект", - сказав він. Також А.Пивоварський звернувся до міського голови надати усю необхідну документацію. Реалізація інших проектів, на його переконання, потребуватиме більшого часу та співфінансування із місцевим бюджетом.

Адже вулиця Шевченка у Чернігові є магістральною і має державне значення, суміщається із дорогами міжнародного і регіонального значення.Капітальний ремонт ділянки, визначеної проектом, не виконувався майже 30 років, тоді як згідно з чинними нормативами, він повинен проводитися через кожні 8-10 років.

Згідно з проектом, ремонт однієї з головних магістралей обласного центру має бути виконаний на ділянці 2,7 км, що становить 40% її загальної протяжності. Вартість робіт 14,7 млн грн.

Робочий проект передбачає ремонт дорожнього покриття, ремонт тротуарів та з’їздів (їх налічується 27), встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, впорядкування прилеглої зеленої зони.

Під час спілкування з пресою, яке відбулося після презентації, Андрій Пивоварський зазначив, що реалізація більшості проектів розпочнеться згодом. Для впровадження деяких із них необхідно налагодити співпрацю із місцевим автозаводом. Також він повідомив про вирішення проблеми із виплатою заробітної плати працівникам вузлової лікарні Південно-Західної залізниці.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.