Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:26:47

Підбито підсумки виїзного засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області

21.05.2015   11:19Агенцiя

20 травня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії, яке провів заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Як вже зазначалося раніше, тимчасову контрольну комісію створено рішенням двадцять третьої сесії обласної ради, головним завданням якої визначено роботу по зміцненню обороноздатності та наданню допомоги правоохоронним органам в забезпеченні правопорядку на території області.

У роботі комісії взяли участь члени комісії, депутати обласної ради Арсен Дідур, Олена Дмитренко, Валентин Курінний, Анатолій Шурда, Олександр Нерета, представник Чернігівського обласного військового комісаріату Олександр Міроненко, заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Станіслав Юрченко, представники громадських організацій.

У порядок денний було внесено питання про проходження служби в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ в смт. Десна, де нещодавно відбулося виїзне засідання тимчасової контрольної комісії.

Учасники заходу обговорили харчування, побутові умови проживання військових, проблеми дотримання дисципліни та нестачі досвідчених і фахових офіцерів для проведення військових навчань. Зокрема, члени комісії відзначили і позитивні зміни у навчальному центрі.

Депутат Арсен Дідур висловив пропозицію проводити виїзні засідання комісії постійно. Представники громадських організацій акцентували увагу на необхідності забезпечення військових якісним одягом і взуттям.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини