Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 15:32:35

Чернігівці знову прийшли на допомогу Сєвєродонецьку. ВIДЕО

20.05.2015   13:26Агенцiя

Сєвєродонецьк сьогодні звикає жити мирно. У місті, куди час від часу долунають звуки вибухів, заново практично на порожньому місці будується система охорони здоров’я всієї Луганщини. Про війну і окупацію нагадують дірки на кількох будівлях, блокпости з паролями і озброєними до зубів військовими та 30 тисяч біженців.

Для допомоги таким людям фонд Владислава Атрошенка «Поліський оберіг» відкрив філію у Сєвєродонецьку. З лютого тут працює медико-соціальний центр в якому близько півтисячі родин отримали допомогу.

Владислав Атрошенко переконаний, що дуже важливо, щоб жителі Сходу країни відчували цю допомогу. «Це шлях до єдиної країни не на словах, а на ділі», - сказав меценат перебуваючи у Северодонецьку минулої п’ятниці.

В місті досі з вдячністю пам’ятають спецбатальйон "Чернігів", який звільнив місто від терористів. Зараз знову на допомогу місту прийшли чернігівці. Та тепер вже цивільні. Благодійники фонду «Поліський оберіг» передали закладу, що відновлюється, необхідне устаткування. Це функціональні ліжка, інвалідні візочки та санітарні стільчики, перев’язувальний матеріал, медодяг та маски.

Невідкладну допомогу отримали й міська лікарня Сєвєродонецька, і евакуйована частина Луганської обласної лікарні. Попереду ще не немало роботи – відновити хірургічне відділення міліцейського госпіталя, налагодити роботу евакуйованих медустанов, заново створити центр СНІДУ. Але спільними зусиллями, з допомогою благодійників завдання – цілком реалістичні. Головне для мешканців сходу – відчувати підтримку інших регіонів.


 
PR
 

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини