Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:16:54

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

17.02.2012   08:37

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її голова Іван Чаус.

Іван Чаус

Іван Чаус

Депутати розглянули два питання порядку денного – “Про стан матеріально-спортивної бази у Менському, Сосницькому, Новгород-Сіверському та Семенівському районах” та “Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

З інформацією з першого питання виступили спортивні керівники вищеназваних районів. Основний лейтмотив їх доповідей: відповідна і належна робота з реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичного виховання учнівської та студентської молоді у районах проводиться, вживаються заходи щодо створення необхідних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку, впровадження ефективних форм та методів фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Один з напрямків такої діяльності полягає в необхідності поліпшення існуючої матеріально-технічної спортивної бази, яка нині багато в чому незадовільна. Виступаючі, зокрема, розповіли про недостатню кількість якісно обладнаних багатофункціональних ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям, брак сучасних вуличних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного інвентаря і обладнання, яке у переважній більшості застаріле. Після обговорення питання порядку денного постійна комісія обласної ради прийняла відповідні рекомендації.

Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл депутатів проінформували заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, голова обласної організації ФСТ “Колос” Володимир Примак, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту управління освіти і науки ОДА Анатолій Скрипченко та керівники обласних ДЮСШ.

Зазначалося, що діяльність педагогічно-тренерських колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямована на пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації здібностей дітей, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу. В той же час виступи не були позбавлені самокритики. Наголошувалося на недостатності впровадження і застосування інноваційних технологій, проходження курсів підвищення кваліфікації адміністрацією та тренерами шкіл, необхідності удосконалення роботи з набору учнів-спортсменів.

Після обговорення члени постійної комісії дійшли висновку, що роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл слід пожвавити, і прийняли рекомендації до обласної державної адміністрації, зокрема, щодо вивчення питання можливості відкриття на базі одного із навчальних закладів Чернігова спортивного інтернату, а також – обласного спортивно-оздоровчого табору на базі Щорського районного оздоровчого табору.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.