Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:16:28

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

17.02.2012   08:37

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її голова Іван Чаус.

Іван Чаус

Іван Чаус

Депутати розглянули два питання порядку денного – “Про стан матеріально-спортивної бази у Менському, Сосницькому, Новгород-Сіверському та Семенівському районах” та “Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

З інформацією з першого питання виступили спортивні керівники вищеназваних районів. Основний лейтмотив їх доповідей: відповідна і належна робота з реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичного виховання учнівської та студентської молоді у районах проводиться, вживаються заходи щодо створення необхідних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку, впровадження ефективних форм та методів фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Один з напрямків такої діяльності полягає в необхідності поліпшення існуючої матеріально-технічної спортивної бази, яка нині багато в чому незадовільна. Виступаючі, зокрема, розповіли про недостатню кількість якісно обладнаних багатофункціональних ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям, брак сучасних вуличних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного інвентаря і обладнання, яке у переважній більшості застаріле. Після обговорення питання порядку денного постійна комісія обласної ради прийняла відповідні рекомендації.

Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл депутатів проінформували заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, голова обласної організації ФСТ “Колос” Володимир Примак, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту управління освіти і науки ОДА Анатолій Скрипченко та керівники обласних ДЮСШ.

Зазначалося, що діяльність педагогічно-тренерських колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямована на пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації здібностей дітей, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу. В той же час виступи не були позбавлені самокритики. Наголошувалося на недостатності впровадження і застосування інноваційних технологій, проходження курсів підвищення кваліфікації адміністрацією та тренерами шкіл, необхідності удосконалення роботи з набору учнів-спортсменів.

Після обговорення члени постійної комісії дійшли висновку, що роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл слід пожвавити, і прийняли рекомендації до обласної державної адміністрації, зокрема, щодо вивчення питання можливості відкриття на базі одного із навчальних закладів Чернігова спортивного інтернату, а також – обласного спортивно-оздоровчого табору на базі Щорського районного оздоровчого табору.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.