Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 16:34:43

У Чернігові не дали створити картинку для Путін-ТБ.

01.05.2015   17:03Агенцiя

Першотравнева демонстрація кількох десятків прихильників комуністичної ідеології у Чернігові пройшла без ексцесів завдяки пильності міліції, яка разом з представниками самооборони відганяла від учасників ходи провокативно налаштовану молодь.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми не повинні дозволити створити "картинку" для російського телебачення і розхитати ситуацію в нашому місті", - пояснив командир обласного загону "Самооборона Чернігівщини" Володимир Федорок.
Нечисленна колона людей похилого віку під червоними прапорами пройшлася центром Чернігова від видавництва "Деснянська правда" до скверу ім. Попудренка.

Дорогою до учасників ходи намагалися підійти недружньо налаштовані молодики (дехто навіть із собакою), але охорона, яка досить щільно оточила демонстрантів, "відводила їх під ручки". Молодь, яка за колоною несла на ношах "померлу Росію", вкриту червоним прапором, ніхто не чіпав. Від комуністів молодики відстали, коли вийшли на центральну Красну площу.

На мітингу, який охоронявся так само ретельно, майоріли, здебільшого, прапори Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць. Два стяги були чисто червоними й лише один - від КПУ.


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_chernigovi_ne_dali_stvoriti_kartinku_dlya_putin_tb_2049339

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини