Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 16:10:36

Шефи в погонах подарували черешневий садочок

18.10.2011   17:41

Сівробітники Управління державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області завітали до вихованців Черешенської школи-інтернату у Коропському районі.

Представники державної служби охорони вирішили взяти під свій патронат без малого 2 сотні дітей. Керівник підрозділу ДСО підполковник міліції Іван Списовський разом із своїми заступниками ознайомився з умовами навчання та проживання дітлахів. Директор закладу Олена Лагошна провела для гостей коротеньку екскурсію територією закладу.

Треба зазначити, що вік вихованців школи-інтернату від 3 до 17 років. На оглядини міліцейські шефи приїхали не з пустими руками – кожна дитина отримала свою частку солодощів та фруктів. І хоча діти повністю забезпечені державою харчуванням, одягом та увагою вихователів, малеча завжди радо зустрічає дорослих. Частина вихованців закладу сироти, які дуже чутливо ставляться до щирих сердечних усмішок та дружніх обіймів.

Саме тому міліцейські шефи спочатку подарували дітлахам разом із солодощами телевізор, а коли почали шукати поглядом у селі Черешеньки черешневий садочок, не побачили його. Так народилася ідея разом з вихованцями посадити сад, за яким би доглядали і діти, і міліціонери. Шефи привезли деревця саме морозостійких сортів, аби ті витримали суворі зимові морози.

Пліч-о-пліч міліціонери і школярі підготували ділянку, викопали лунки і висадили деревця. І доки теперішні першачки почують останній шкільний дзвоник, вони вже встигнуть досхочу наїстися запашних солодких черешень. Віриться, що школярі обов’язково згадають тих, з ким вони разом садили ці дерева і зробили таку добру корисну справу.

Директор школи Олена Лагошна висловила сподівання, що шефи в погонах стануть гідним прикладом для маленьких українців, допоможуть їм зробити правильний життєвий вибір і просто стануть щирими друзями і помічниками.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.