Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:33:08

Опрацьовано перелік об’єктів, що потребують першочергового фінансування у 2015 році

27.04.2015   11:26Агенцiя

24 квітня відбулося засідання робочої групи по підготовці об’єктів до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Керівництвом Департаментів інвестиційного розвитку та капітального будівництва і житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА розглянуто перелік об’єктів, які потребують першочергового фінансування у 2015 році.

Робочою групою розглянуте питання щодо відповідності об’єктів вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015р. № 195 «Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку». Інформація щодо об’єктів, які потребують першочергового фінансування у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, опрацьована в повному обсязі.

Загалом по 1 об’єкту перерахунок не потрібен, по 9-ти - отримано позитивні експертні звіти, по 10-ти - проектно-кошторисну документацію перераховано та подано для проходження експертизи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Позитивні експертні звіти планується отримати до 29.04.2015р.

Станом на 23.04.2015р. відбулися сесії всіх районних та міських рад, на яких підтверджено можливість співфінансування об’єктів з місцевих бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ