Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 01:48:27

Депутати цікавляться процесом мобілізації в області

23.04.2015   08:27Агенцiя

22 квітня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії, яке провів заступник голови обласної ради і керівник цієї комісії Валентин Мельничук.

Депутати обласної ради - члени тимчасової контрольної комісії, спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова. Він розповів присутнім, що із сьогоднішнього дня в області розпочалася 5 черга мобілізації. На цьому етапі основу мобілізованих складатимуть офіцери запасу в основному із Чернігова та міст обласного значення. Разом з тим, за словами Юрія Борисова, виникають труднощі через те, що чимала кількість військовозобов'язаних не проживають за місцем реєстрації.

В свою чергу, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії Арсен Дідур озвучив проблему, яка виникає в процесі проведення мобілізації і турбує представників аграрної галузі області. За його словами, коли половині працюючих на підприємстві вручають повістки, то під загрозою опиняється проведення весняно-польової капанії. Арсен Дідур висловився за необхідність пошуку шляхів ефективного виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та якісно проведення сільськогосподарських робіт.

Учасники засідання дійшли висновку щодо необхідності узгодження мобілізаційних планів. Депутати прийняли рішення звернутися до голови облдержадміністрації з пропозицією сприяти проведенню спільних робочих нарад за участю голів райдержадміністрацій, військових комісарів районів та керівників сільськогосподарських підприємств Чернігівщини.

Крім того, тимчасова контрольна комісія виступила з ініціативою заслухати інформацію військового комісара області про стан мобілізації на черговому пленарному засіданні.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».