Радився блок міліції громадської безпеки
Перша у нинішньому році велика нарада блоку міліції громадської безпеки УМВС в Чернігівській області відбулася минулої суботи в актовому залі обласного Палацу дітей та юнацтва. Головував на засіданні заступник начальника Управління МВС з питань громадської безпеки Едуард Гребенюк.
На нараду були запрошені заступники начальників міськрайорганів внутрішніх справ з громадської безпеки, начальники відділів дільничних інспекторів міліції зі всіх районів області. Також були присутні командири батальйону патрульної служби, роти судової міліції та конвойного підрозділу.
Розпочавши нараду, головуючий зачитав звернення Міністра внутрішніх справ до співробітників ОВС та наголосив на головному принципі у діяльності сучасної міліції - «Людина понад усе». Після цього Едуард Миколайович коротко проінформував присутніх про здобутки блоку громадської безпеки з початку року.
Більш детально полковник Гребенюк зупинився на недоліках в роботі підрозділів, які складають блок міліції громадської безпеки. Акцентувалася увага на веденні прийому громадян, на боротьбі з виготовленням і торгівлею сурогатами алкоголю, на профілактиці правопорушень, скоєних на сімейно-побутовому ґрунті. Окремо головуючий зупинився на питанні забезпечення громадського порядку під час масових заходів.
З доповідями на нараді виступили начальник відділу профілактики правопорушень Роман Клименко та в.о. начальника відділу охорони громадського порядку Андрій Вовк. Кожен окремо зупинився на результатах діяльності на своєму напрямку, акцентуючи особливу увагу на наявних недоліках та перспективних шляхах їх усунення.
Також були заслухані звіти керівники районних відділів охорони громадського порядку про роботу, здійснену цими підрозділами від початку року. На завершення наради відбулося традиційне підбиття її підсумків та постановка завдань на наступний період роботи.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.