Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 23:25:03

Радився блок міліції громадської безпеки

15.02.2012   08:09

Перша у нинішньому році велика нарада блоку міліції громадської безпеки УМВС в Чернігівській області відбулася минулої суботи в актовому залі обласного Палацу дітей та юнацтва. Головував на засіданні заступник начальника Управління МВС з питань громадської безпеки Едуард Гребенюк.

На нараду були запрошені заступники начальників міськрайорганів внутрішніх справ з громадської безпеки, начальники відділів дільничних інспекторів міліції зі всіх районів області. Також були присутні командири батальйону патрульної служби, роти судової міліції та конвойного підрозділу.

Розпочавши нараду, головуючий зачитав звернення Міністра внутрішніх справ до співробітників ОВС та наголосив на головному принципі у діяльності сучасної міліції - «Людина понад усе». Після цього Едуард Миколайович коротко проінформував присутніх про здобутки блоку громадської безпеки з початку року.

Більш детально полковник Гребенюк зупинився на недоліках в роботі підрозділів, які складають блок міліції громадської безпеки. Акцентувалася увага на веденні прийому громадян, на боротьбі з виготовленням і торгівлею сурогатами алкоголю, на профілактиці правопорушень, скоєних на сімейно-побутовому ґрунті. Окремо головуючий зупинився на питанні забезпечення громадського порядку під час масових заходів.

З доповідями на нараді виступили начальник відділу профілактики правопорушень Роман Клименко та в.о. начальника відділу охорони громадського порядку Андрій Вовк. Кожен окремо зупинився на результатах діяльності на своєму напрямку, акцентуючи особливу увагу на наявних недоліках та перспективних шляхах їх усунення.

Також були заслухані звіти керівники районних відділів охорони громадського порядку про роботу, здійснену цими підрозділами від початку року. На завершення наради відбулося традиційне підбиття її підсумків та постановка завдань на наступний період роботи.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.