Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 01:17:16

Про створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС у Чернігівській області

15.02.2012   07:57Агенцiя

Про відпрацювання принципово нової системи адміністрування податків, в якій ключовою фігурою повинен стати платник, а також забезпечення ритмічного, стійкого наповнення бюджетів усіх рівнів та створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС в області, що відбулась 14 лютого.

руки

руки

Відкриваючи засідання голова ДПС в області Валентин Осипенко зазначив, що податкова служба повинна стати одним із ведучих регуляторів інвестиційного клімату, стимулятором економічного зростання.

Підбиваючи підсумки роботи, головний податківець області повідомив, що за січень поточного року до загального фонду Державного бюджету платниками податків області сплачено майже 470 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Додаткові надходження склали – 1,2 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали 102,6 млн. грн. податків і зборів, що більше запланованого майже на 17 млн. грн. Отже, забезпечено один з найвищих за останні періоди рівнів приросту, а саме – на 24,8 відс., – зазначив Валентин Осипенко.

Про заходи щодо створення Центрів з обслуговування платників податків виступив в.о. заступника голови Петро Жабинець. Зокрема, він зауважив, що Центри покликані підвищити рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг, створити комфортні умови платникам податків, розширити перелік та спростити процедури надання послуг, з урахуванням їх потреб та побажань, відповідно зменшити час та вартість виконання платниками податків податкових зобов’язань, в перспективі – отримувати послуги без відвідування органів ДПС.

“Найближчим часом в податкових органах області буде створено дванадцять Центрів з обслуговування платників податків”, – наголосив під час виступу Петро Жабинець. – Завдяки нововведенням поліпшиться обслуговування платників, а податкова служба працюватиме більш залагоджено та динамічно.

Начальники податкових інспекцій доповідали про причини допущених недоліків, шляхи та терміни їх усунення, а також про пріоритетні напрямки в роботі. Адже на цей рік для податкової служби області доведені напружені і відповідальні завдання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини