Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 22:34:05

Про створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС у Чернігівській області

15.02.2012   07:57Агенцiя

Про відпрацювання принципово нової системи адміністрування податків, в якій ключовою фігурою повинен стати платник, а також забезпечення ритмічного, стійкого наповнення бюджетів усіх рівнів та створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС в області, що відбулась 14 лютого.

руки

руки

Відкриваючи засідання голова ДПС в області Валентин Осипенко зазначив, що податкова служба повинна стати одним із ведучих регуляторів інвестиційного клімату, стимулятором економічного зростання.

Підбиваючи підсумки роботи, головний податківець області повідомив, що за січень поточного року до загального фонду Державного бюджету платниками податків області сплачено майже 470 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Додаткові надходження склали – 1,2 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали 102,6 млн. грн. податків і зборів, що більше запланованого майже на 17 млн. грн. Отже, забезпечено один з найвищих за останні періоди рівнів приросту, а саме – на 24,8 відс., – зазначив Валентин Осипенко.

Про заходи щодо створення Центрів з обслуговування платників податків виступив в.о. заступника голови Петро Жабинець. Зокрема, він зауважив, що Центри покликані підвищити рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг, створити комфортні умови платникам податків, розширити перелік та спростити процедури надання послуг, з урахуванням їх потреб та побажань, відповідно зменшити час та вартість виконання платниками податків податкових зобов’язань, в перспективі – отримувати послуги без відвідування органів ДПС.

“Найближчим часом в податкових органах області буде створено дванадцять Центрів з обслуговування платників податків”, – наголосив під час виступу Петро Жабинець. – Завдяки нововведенням поліпшиться обслуговування платників, а податкова служба працюватиме більш залагоджено та динамічно.

Начальники податкових інспекцій доповідали про причини допущених недоліків, шляхи та терміни їх усунення, а також про пріоритетні напрямки в роботі. Адже на цей рік для податкової служби області доведені напружені і відповідальні завдання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини