Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 19:14:43

Робоча група вивчає пропозиції щодо змін до Регламенту Чернігівської міської ради

14.02.2012   17:19

Сьогодні у Чернігівській міській раді під головуванням секретаря міської ради Олега Шеремета відбулось чергове засідання робочої групи з опрацювання пропозицій для внесення змін та доповнень до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання.

Пропозиції по змінах та доповненнях до регламенту підготували депутати Чернігівської міської ради Василь Білогура, Олександр Мельник, Михайло Петрущенков, Олег Русін, Валерій Солдатов. Свої пропозиції до нового документу Регламенту міської ради надали також представники громадських організацій, зокрема: Чернігівський освітній центр “Ініціатива” та Чернігівський осередок громадської організації “Демократичний альянс”.

Коментуючи роботу над документом Регламенту міської ради, Олег Шеремет зауважив, що необхідність внесення змін до Регламенту міської ради є очевидною, оскільки виникла потреба привести ряд статей у відповідність до норм діючого законодавства, зокрема, прийнятих нещодавно Законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про захист персональних даних” та інших. Всі запропоновані пропозиції уважно розглядаються та ретельно опрацьовуються членами робочої групи, – наголосив він.

Робоча група продовжує свою діяльність, й у разі, якщо всі члени робочої групи дійдуть згоди щодо надісланих пропозицій, питання “Про внесення змін та доповнень до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання” буде запропоновано на розгляд наступної сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.