Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 06:24:21

Куліч депутатам: переймайте естафету

15.04.2015   15:14Агенцiя

З пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові» звернувся до депутатів Валерій Куліч.

Кожному обранцю громади Чернігова направлено лист, зміст якого у цьому матеріалі подається публічно.
Шановні депутати Чернігівської міської ради! Звертаюся до вас як приватна особа, але з суспільно важливого питання – ліквідації районних у місті Чернігові рад.

У ході передвиборчої парламентської кампанії 2014 року я взяв за мету, спілкуючись із виборцями, з’ясувати шляхи, якими можна спростити життя чернігівців та поліпшити якість життя громади.
Одним із питань, яке було визначене мною як пріоритетне, є оптимізація процесу адміністрування міста через ліквідацію рудименту радянської епохи – районних у місті рад.

Мною та командою фахівців були досліджені правові підстави ліквідації рад, можливі соціальні наслідки та юридична практика, прецеденти і досвід інших міст України. Це питання – в компетенції міської ради, тому був підготовлений проект рішення міської ради «Про питання організації управління районами в місті Чернігові». Двічі цей проект подавався міському голові з проханням включити його до порядку денного сесій міськради. Очільники міста відмовили, адекватність відмов Ви можете оцінити самі. Цей інструмент подання вважаю вичерпаним через відсутність політичної волі очільників міста. Крім того, у зв’язку з призначенням мене на посаду голови Чернігівської ОДА і складенням депутатських повноважень та з огляду на те, що означене питання відноситься до компетенції міської ради, пропоную Вам «перейняти естафету».
Звертаюся до Вас із пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові».

Переконаний, що розгляд цього питання на черговій сесії матиме позитивні соціальні наслідки, а його прийняття дасть змогу поліпшити якість адміністративних послуг, спростити життя чернігівцям, зекономити бюджету Чернігова понад 10 мільйонів гривень на рік.

 

З повагою та впевненістю у взаєморозумінні Валерій Куліч

Підписний лист знаходиться у громадській приймальні за адресою: вул. Гетьмана Полуботка 20/1, тел.: 97-16-51, а у день проведення чергової сесії – у залі засідань Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини