Депутатському корпусу-2010 один рік
Рік плідної праці чи депутатські обіцянки-цяцянки? У Експертному клубі “Чиста політика” відбувся круглий стіл, присвячений річниці роботи чернігівських депутатів 6 скликання.
До участі були запрошені експерти та депутати від політичних партій, що представлені у Чернігівській міській раді. Основна тема для обговорення: у якому обсязі депутати реалізували (або не реалізували) свої передвиборчі обіцянки?
Були присутніми на круглому столі представники шести партій, що представлені у Чернігівській міській раді: партія “Удар Віталія Кличка” (Сергій Аверченко), Партія регіонів (Олександр Шкурат), партія “Батьківщина” (В’ячеслав Лебідь), Комуністична партія України (Михайло Петрущенков), партія “Громадянська солідарність” (Валентина Трахтенберг), “Громадянська позиція” (Олександр Мельник).
Перед початком обговорення голова освітнього центру “Ініціатива” Павло Пущенко представив презентацію “Перша оцінка роботи чернігівських депутатів” (з презентацією можна ознайомитися за адресою http://www.slideshare.net/p_pavlo/ss-9731137). Характеристика роботи партій у презентації оцінювалася за кількома критеріями: “передвиборчі обіцянки”, “не виконано”, “виконано”, “виконано частково/були спроби виконання”, “важко відповісти”.
“Нам довелося по крихтам збирати передвиборчі обіцянки з агітаційних матеріалів, газет, листівок. Але більшість обіцянок місцевих політиків нам все ж вдалося зафіксувати. Тепер діючі депутати не зможуть “забути” своїх обіцянок”, – зазначив Павло Пущенко.
Після презентації кожен депутат прокоментував свою діяльність та діяльність своїх партій за рік роботи у депутатському корпусі (politika.cn.ua).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.