Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:26:07

Володимир Хоменко провів нараду стосовно вжиття антикорупційних заходів в області

13.02.2012   16:33

13 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду за участю керівників правоохоронних органів області щодо стану забезпечення законності та правопорядку, протидії корупції, захисту конституційних прав і свобод людини в регіоні.

Володимир Хоменко

Володимир Хоменко

Зокрема, під час наради розглянуто стан проведення антикорупційних заходів в області.

Голова облдержадміністрації підкреслив: обраний стратегічний курс на модернізацію держави не сумісний з таким ганебним явищем, як корупційні дії чиновників різного рівня. Ані займана посада, ані партійна приналежність, ані попередні заслуги не захистять корупціонерів від справедливого і заслуженого покарання. Таке завдання, як пріоритетне, визначив Президент України Віктор Янукович.

За інформацією керівників правоохоронних органів, в області проводиться відповідний комплекс заходів, спрямованих на викриття порушників антикорупційного законодавства. З часу прийняття Закону порушено низку кримінальних справ проти представників різних гілок органів державної влади.

Зокрема, за отримання хабара затримані начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області Рубан О.Г.; державний реєстратор Ічнянської райдержадміністрації Власко І.А.; державний інспектор з карантину рослин в області Заровський В.В. та інші посадовці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

“Глибоке розчарування очікує тих, хто розраховує на недоторканність через приналежність до влади. Порядок буде наводитися рішуче і жорстко. Альтернативи цьому бути не може”, – наголосив керівник області.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.