Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 21:18:51

Обговорили проблему щодо безпритульних тварин

07.04.2015   16:34Агенцiя

7 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки». Провів засідання заступник голови обласної ради і керівник робочої групи Валентин Мельничук.

У заході також взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Катерина Тканко, представники комунальної служби та громадських організацій міста.

Валентин Мельничук нагадав присутнім, що у квітні минулого року відбулося перше засідання робочої групи, яка була створена за результатами проведення 8 квітня 2014 року наради голови обласної ради з питань виконання Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та вжиття заходів щодо вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях Чернігова. Останнє ж засідання відбулося у липні минулого року, на якому було запропоновано Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації доопрацювати проект зазначеної Програми.

Як результат, проект Програми було завершено та розміщено на веб-сайті Департаменту для громадського обговорення та внесення всіма зацікавленими сторонами пропозицій і зауважень. Крім того, у серпні 2014 року Громадська рада при ОДА, у зв'язку зі складною економічною ситуацією, пошуком джерел фінансування Програми звернулася до облдержадміністрації з пропозицією продовжити громадське обговорення.

Члени робочої групи обговорили способи вирішення поточних проблем щодо утримання, реєстрації домашніх та безпритульних тварин, а також доопрацювання проекту Програми.

Катерина Тканко у своєму виступі зазначила, що з часу винесення проекту обласної Програми на громадське обговорення на сайті Департаменту жодних зауважень та пропозицій до нього не надходило. Також вона акцентувала увагу на питаннях щодо загальних фінансових ресурсів, необхідних для виконання Програми, розрахунки яких вже потрібно поновлювати. Разом з тим, за її словами, не виконується і прийнята міською радою Програма охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011-2015 роки.

Член Громадської ради при ОДА Валентина Седячко, у свою чергу, наголосила на важливості діяльності у сфері поводження з домашніми і безпритульними тваринами та проведенні інформаційно-просвітницько-виховної роботи, спрямованої на формування гуманного ставлення до тварин.

Після дискусії, Валентин Мельничук запропонував провести чергове засідання у травні, на якому розглянути звіт виконання Програми міської ради, пропозиції щодо проведення реєстрації тварин та проекту обласної профільної Програми.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського 17:32

17 вересня — день народження Великого Сонцелюба, українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського, чиє життя і творчість тісно пов’язані із Сіверським краєм. Багато років свого життя він жив у Чернігові і похований на Болдиних горах.

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян 17:08

Станом на 15 вересня у новому, розширеному Прилуцькому районі відсоток вакцинованих освітян становить 67,9: у закладах загальної середньої освіти - 71,8%, дошкільної - 64,7, позашкільної - 41,6%.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 вересня в області зафіксовано 125 нових випадків COVID-19.

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад 16:52

На початку вересня за ініціативи голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса створена Рада територіальних громад області — майданчик для комунікації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб 15:04

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 вересня в області щеплено першою та другою дозою 299 326 людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини