Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 07:27:05

Обговорили проблему щодо безпритульних тварин

07.04.2015   16:34Агенцiя

7 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки». Провів засідання заступник голови обласної ради і керівник робочої групи Валентин Мельничук.

У заході також взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Катерина Тканко, представники комунальної служби та громадських організацій міста.

Валентин Мельничук нагадав присутнім, що у квітні минулого року відбулося перше засідання робочої групи, яка була створена за результатами проведення 8 квітня 2014 року наради голови обласної ради з питань виконання Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та вжиття заходів щодо вирішення проблеми безпритульних тварин на вулицях Чернігова. Останнє ж засідання відбулося у липні минулого року, на якому було запропоновано Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації доопрацювати проект зазначеної Програми.

Як результат, проект Програми було завершено та розміщено на веб-сайті Департаменту для громадського обговорення та внесення всіма зацікавленими сторонами пропозицій і зауважень. Крім того, у серпні 2014 року Громадська рада при ОДА, у зв'язку зі складною економічною ситуацією, пошуком джерел фінансування Програми звернулася до облдержадміністрації з пропозицією продовжити громадське обговорення.

Члени робочої групи обговорили способи вирішення поточних проблем щодо утримання, реєстрації домашніх та безпритульних тварин, а також доопрацювання проекту Програми.

Катерина Тканко у своєму виступі зазначила, що з часу винесення проекту обласної Програми на громадське обговорення на сайті Департаменту жодних зауважень та пропозицій до нього не надходило. Також вона акцентувала увагу на питаннях щодо загальних фінансових ресурсів, необхідних для виконання Програми, розрахунки яких вже потрібно поновлювати. Разом з тим, за її словами, не виконується і прийнята міською радою Програма охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011-2015 роки.

Член Громадської ради при ОДА Валентина Седячко, у свою чергу, наголосила на важливості діяльності у сфері поводження з домашніми і безпритульними тваринами та проведенні інформаційно-просвітницько-виховної роботи, спрямованої на формування гуманного ставлення до тварин.

Після дискусії, Валентин Мельничук запропонував провести чергове засідання у травні, на якому розглянути звіт виконання Програми міської ради, пропозиції щодо проведення реєстрації тварин та проекту обласної профільної Програми.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.