Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 06:55:35

В Чернігівській області продовжується навчання членів Громадських рад

18.10.2011   11:48Агенцiя

15 - 16 жовтня в Чернігові пройшов другий тренінг для членів Громадських рад Чернігівської області.

Участь в навчанні взяли члени Громадських рад та представники відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій з Ніжинського, Прилуцького, Корюківського, Варвинськго, Талалаїївського, Щорського та Ріпкінського районів області.

Навчання відбулося в рамках проекту Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” “Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області”, що полягає в проведенні навчання членів Громадських рад при районних державних адміністраціях Чернігівської області.

На початку тренінгу досвідом діяльності Громадської ради при обласній державній адміністрації з учасниками поділилася її голова Світлана Пасталиція. Учасники з кількох південних районів області (Талаївка, Прилуки, Варва) одразу звернулися до Світлани Пасталиці з проханням розглянути на засіданні обласної ГР питання щодо незадовільної якості води в цих районах.

Впродовж майже двох днів учасники тренінгу разом з організаторами і тренерами вчили не лине нормативно-правову базу, що регламентує діяльність ГР, але і відповіді на такі питання: Як Громадській раді ініціювати проведення владою консультацій з громадськістю? Як громадській організації провести громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади? Що таке громадський моніторинг і оцінка?

Відповіді на всі питання учасники шукали разом з тренерами – представниками чернігівської громадської організації “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” Геннадієм Максаком та Юрієм Вдовенком.

В роздаткових матеріалах учасники тренінгу отримали нормативно – правові документи, методичні і практичні рекомендації та приклади діяльності ГР.
Наступний тренінг з цієї серії запланований на 28- 29 жовтня.


Чернігівський освітній Центр "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.