Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 16:52:55

В Чернігівській області продовжується навчання членів Громадських рад

18.10.2011   11:48Агенцiя

15 - 16 жовтня в Чернігові пройшов другий тренінг для членів Громадських рад Чернігівської області.

Участь в навчанні взяли члени Громадських рад та представники відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій з Ніжинського, Прилуцького, Корюківського, Варвинськго, Талалаїївського, Щорського та Ріпкінського районів області.

Навчання відбулося в рамках проекту Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” “Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області”, що полягає в проведенні навчання членів Громадських рад при районних державних адміністраціях Чернігівської області.

На початку тренінгу досвідом діяльності Громадської ради при обласній державній адміністрації з учасниками поділилася її голова Світлана Пасталиція. Учасники з кількох південних районів області (Талаївка, Прилуки, Варва) одразу звернулися до Світлани Пасталиці з проханням розглянути на засіданні обласної ГР питання щодо незадовільної якості води в цих районах.

Впродовж майже двох днів учасники тренінгу разом з організаторами і тренерами вчили не лине нормативно-правову базу, що регламентує діяльність ГР, але і відповіді на такі питання: Як Громадській раді ініціювати проведення владою консультацій з громадськістю? Як громадській організації провести громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади? Що таке громадський моніторинг і оцінка?

Відповіді на всі питання учасники шукали разом з тренерами – представниками чернігівської громадської організації “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” Геннадієм Максаком та Юрієм Вдовенком.

В роздаткових матеріалах учасники тренінгу отримали нормативно – правові документи, методичні і практичні рекомендації та приклади діяльності ГР.
Наступний тренінг з цієї серії запланований на 28- 29 жовтня.


Чернігівський освітній Центр "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.