Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:31:20

47 запитів на інформацію надійшло до податкових органів Чернігівщини протягом минулого року

13.02.2012   10:20Агенцiя

Про це повідомила завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області Олена Михайлик.

Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що із загальної кількості письмових запитів, які надійшли до податкових органів області, 6 одиниць склали запити від громадян та 38 – від юридичних осіб та 3 – від інших органів виконавчої влади як розпоряднику.

Всі запити на інформацію отримані поштою.

За наслідками їх розгляду: 45 запитів – задоволено, а 2 – направлено належним розпорядникам інформації згідно з одночасним повідомленням про це її запитувачів відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ „Про доступ до публічної інформації”.

За її словами, громадяни зверталися з проханням надати інформацію щодо використання земельної ділянки, виписки з особливих рахунків по сплаті за торговий патент на право здійснення торгівельної діяльності, видачі свідоцтва про сплату єдиного податку тощо. На всі запити було надано вичерпні відповіді.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року