Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 12:28:44

47 запитів на інформацію надійшло до податкових органів Чернігівщини протягом минулого року

13.02.2012   10:20Агенцiя

Про це повідомила завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Чернігівській області Олена Михайлик.

Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що із загальної кількості письмових запитів, які надійшли до податкових органів області, 6 одиниць склали запити від громадян та 38 – від юридичних осіб та 3 – від інших органів виконавчої влади як розпоряднику.

Всі запити на інформацію отримані поштою.

За наслідками їх розгляду: 45 запитів – задоволено, а 2 – направлено належним розпорядникам інформації згідно з одночасним повідомленням про це її запитувачів відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ „Про доступ до публічної інформації”.

За її словами, громадяни зверталися з проханням надати інформацію щодо використання земельної ділянки, виписки з особливих рахунків по сплаті за торговий патент на право здійснення торгівельної діяльності, видачі свідоцтва про сплату єдиного податку тощо. На всі запити було надано вичерпні відповіді.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 11:33

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду

Заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.Ювенальні прокурори Чернігівщині звернулися з позовом до суду 11:18

Ювенальними прокурорами Ніжинської окружної прокуратури до Господарського суду області скеровано 2 позовні заяви про визнання недійсними договорів про спільну діяльність у навчально-виробничому процесі щодо використання земельних ділянок загальною площею понад 190 га, вартістю 18 млн. грн, та звільнення земельних ділянок.

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності 10:20

На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту, під загальною координацією Міністерства оборони України, створено Центр протимінної діяльності.

Судом обрано запобіжний захід жителю Чернігова за розбій

Судом обрано запобіжний захід жителю Чернігова за розбій 09:45

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру раніше судимому місцевому мешканцю, 1991 року народження.

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті 09:30

«Waves» («Хвилі») – програма тріо Наталії Лебедєвої за участю Лаури Марті – 31 липня 2021 року була представлена чернігівській публіці у рамках джазових вечорів у затишному дворику обласного філармонійного центру. Чернігівці мали змогу наживо побачити проєкт, унікальний і за змістом, і за настроєм, і за виконанням.