Звільнений начальник Управління ДСНС у Чернігівській області
Звільнений начальник Управління ДСНС у Чернігівській області "Офіційно повідомляю про кадрові рішення в територіальних підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій", пише на своїй сторінці у facebook виконуючий обов’язки Голови ДСНС Зорян Шкіряк.
"Сьогодні, 3 квітня, за погодженням з Міністром внутрішніх справ України Arsen Avakov, за згодою сторін, звільнено з посад керівників Головних управлінь ДСНС у м.Києві, Київській області та управління у Чернігівській області", зазначає З. Шкіряк.
"Кадрові зміни в керівництві територіальних управлінь та структурних підрозділів ДСНС триватимуть і надалі. Це не полювання "на відьом", це необхідність викликана часом, з огляду на принципово нові підходи щодо управління Службою. Я дякую усім працівникам та особовому складу за розуміння та підтримку, я це відчуваю. У нашій Службі є багато молодих, патріотичних, професійних та перспективних офіцерів та працівників, котрі готові брати на себе відповідальність за майбутній розвиток і реформування ДСНС. Оперативні служби щогодини інформують мене про стан ситуації в країні. Сили реагування в будь-який час готові до виконання поставлених задач. Працюємо!", йдеться у повідомленні.
Як відомо, очолював Управління ДСНС у Чернігівській області Ігор Петрович Федоренко.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.