Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 20:31:10

Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова готуються до зміни тарифів

02.04.2015   07:35

Комунальні підприємства «Деснянське» «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради, ПП «Техкомсервіс» та Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова заявили про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги по прийому та знешкодженню твердих побутових відходів має ПП «Гранпласт». Змінити діючі тарифи на послуги з вивезення твердо-побутових відходів для населення багатоповерхових будинків і для населення приватного сектору(з урахуванням знешкодження ТПВ), та на вивезення і приймання рідких нечистот для населення планує і КАТП 2528.

Крім того, буде змінено вартість послуг на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації в житлових будинках Спеціалізованим ліфтовим управлінням №5 ПрАТ «ОТІС» та ПКВП «Полісся – ліфтсервіс».

Розрахунки нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконані на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

В розрахунках враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 1218 грн., вартість електроенергії на освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів – 0,3495 грн./кВт/год, вартість технічного обслуговування базового ліфта 169,45 грн (з урахуванням ПДВ) для ПрАТ «ОТІС», 170,47 грн (з урахуванням ПДВ) для ПКВП «Полісся-ліфтсервіс», вартість вивезення та знешкодження твердих побутових відходів – 30,31 грн/м. куб (з урахуванням ПДВ).

Відповідну інформацію з детальним обґрунтуванням ситуації згідно з чинним законодавством опубліковано в спецвипуску газети «Чернігівські відомості» від 1 квітня 2015 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 15 днів із дня опублікування повідомлень про наміри.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини