Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 16:05:28

Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова готуються до зміни тарифів

02.04.2015   07:35

Комунальні підприємства «Деснянське» «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради, ПП «Техкомсервіс» та Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова заявили про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги по прийому та знешкодженню твердих побутових відходів має ПП «Гранпласт». Змінити діючі тарифи на послуги з вивезення твердо-побутових відходів для населення багатоповерхових будинків і для населення приватного сектору(з урахуванням знешкодження ТПВ), та на вивезення і приймання рідких нечистот для населення планує і КАТП 2528.

Крім того, буде змінено вартість послуг на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації в житлових будинках Спеціалізованим ліфтовим управлінням №5 ПрАТ «ОТІС» та ПКВП «Полісся – ліфтсервіс».

Розрахунки нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконані на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

В розрахунках враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 1218 грн., вартість електроенергії на освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів – 0,3495 грн./кВт/год, вартість технічного обслуговування базового ліфта 169,45 грн (з урахуванням ПДВ) для ПрАТ «ОТІС», 170,47 грн (з урахуванням ПДВ) для ПКВП «Полісся-ліфтсервіс», вартість вивезення та знешкодження твердих побутових відходів – 30,31 грн/м. куб (з урахуванням ПДВ).

Відповідну інформацію з детальним обґрунтуванням ситуації згідно з чинним законодавством опубліковано в спецвипуску газети «Чернігівські відомості» від 1 квітня 2015 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 15 днів із дня опублікування повідомлень про наміри.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.