Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 00:14:14

У Прилуках відбулося відкриття меморіяльної дошки українському герою, загиблому бійцю Віктору Лавренчуку

01.04.2015   12:43

31 березня в Прилуках, що на Чернігівщині, відбулося відкриття меморіяльної дошки українському герою, загиблому у російсько-українській війні бійцю-свободівця Віктору Лавренчуку.

Участь у вшануванні пам'яти Віктора Лавренчука взяв Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та народний депутат України, куратор "Свободи" у Чернігівській області Юрій Бублик.

Пам'ятну дошку розмістили на будівлі Прилуцького агротехнічного коледжу, в якому навчався Віктор Лавренчук. Освячення провів настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) отець Віталій Юрочко.

Звертаючись до присутніх, лідер "Свободи" Олег Тягнибок зазначив: "Мир та свобода даються дуже дорогою ціною, бо справжні сини України, такі як Віктор, відають життя в обмін на свободу цілої країни та народу. Безсумнівно, російсько-українська війна завершиться лише перемогою України!".

Виступаючи перед присутніми, секретар міської ради свободівець Валерій Чернов висловив співчуття матері та батьку загиблого героя Катерині Миколаївні та Івану Михайловичу Лавренчукам.

Довідка. До Збройних Сил України Віктора Лавренчука призвали з першою хвилею мобілізації 19 березня 2014 року. Націоналіст прийшов до військкомату, щоби залишити свої контактні дані, і відразу отримав повістку. Уже наступного дня вирушив на збори до смт Гончарівське, де проходив навчання. Згодом охороняв кордон із РФ на одному з блокпостів на півночі Чернігівщини, а вже далі вирушив у саме пекло війни - до луганського аеропорту. Там отримав осколкове поранення. Після відновлення знову став на захист Батьківщини. Віктор пройшов шлях від луганського аеропорту, воював у Сабівці на Луганщині, у Чугуєві, під селищем Піски.

Свободівець перервав свою 30-денну відпустку, пробувши вдома всього декілька днів. Дізнавшись, що його побратимів із мінометної батареї передислоковують у район донецького аеропорту, він вирушив на Донбас. 8 грудня 2014 року Віктор загинув у районі селища Піски на Донбасі. Ворожий снаряд, що влучив у бліндаж, разом із життям нашого побратима обірвав життя ще двох українських військовослужбовців та поранив шістьох бійців.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини