Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:55:15

Забезпечення сталого електропостачання об’єктів теплопідприємств у міжопалювальний період – на контролі влади

31.03.2015   09:55Агенцiя

У разі відсутності повних розрахунків за спожиту електричну енергію існує реальна загроза відключення об’єктів теплопостачальних підприємств від електромереж після закінчення опалювального сезону.

На сьогодні, враховуючи нарахування березня поточного року, ці підприємства мають борг у розмірі більше 16 мільйонів гривень.

Шляхи виходу з ситуації шукали 30 березня під час наради керівники ПАТ «Чернігівобленерго», ПАТ «Чернігівгаз» та теплопостачальних підприємств, заступники міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук, а також керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, відключення від електроживлення не просто суттєво вплине на якість підготовки теплового господарства до опалювального періоду, а й взагалі поставить під сумнів його проходження.

В ході наради взаєморозуміння між постачальником та споживачами електричної енергії було знайдено шляхом реструктуризації боргу до 1 вересня 2015 року. Тільки таким чином, на переконання Сергія Журмана, можна уникнути відключень та повноцінно розпочати підготовку до опалювального періоду 2015/16 років.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.