Мену хочуть приєднати до Чернігівського району?
Адміністративна реформа, реалізація якої прописана в Концепції місцевого самоврядування, передбачає укрупнення районів. В результаті їх число скоротиться приблизно в 5 разів, повідомляє "Наше слово".
Напередодні один з учасників Форуму, присвяченого децентралізації системи управління – представник Тернопільської міської ради Максим Черкашин – оприлюднив окремі моменти пропонованої зміни.
Як розповіли чиновникам місцевих органів влади на Форумі, межі областей переглядати не планується – вони відповідають системі NUTS (номенклатура територіальних одиниць для цілей статистики).
А ось в межах кожної з областей плануються серйозні зміни. Зокрема, згідно з оприлюдненою картою проекту адміністративно-територіального устрою України в Чернігівській області залишиться 4 райони.
Центрами майбутніх районів стануть Чернігів, Ніжин, Прилуки і Новгород-Сіверський.
Майбутній Чернігівський район об’єднає шість діючих районів: Ріпкинський, Городнянський, Щорський, Менський, Куликівський та Чернігівський.
До складу Новгород-Сіверського району увійдуть, окрім його нинішній території, ще й Корюківський, Семенівський, Сосницький і Коропський райони.
До Прилуцького району планується приєднати сусідні дрібні райони: Срібнянський, Талалаївський, і Варвинський, а також Ічнянський і частину Бахмацького.
Друга половина Бахмацького району, а також Борзнянський, Носівський, Бобровицький та Козелецький райони об’єднаються навколо Ніжина.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.