Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:14:52

Комунальні підприємства обласної ради звітували про свою роботу

25.03.2015   07:33Агенцiя

24 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

На засіданні депутати розглянули звіти 9-ти керівників комунальних підприємств обласної ради щодо стану їх фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та перспектив розвитку.

Заслухавши директорів комунальних підприємств, комісією рекомендовано взяти їхні звіти до відома.

Для проведення невідкладних капітальних ремонтів та розширення сфери діяльності комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» постійною комісією внесено пропозицію обласній раді щодо виділення до статутного фонду підприємства кошти в розмірі 500 тис. грн.

Також комісією рекомендовано обласній раді вишукати 150 тис. грн. до статутного фонду комунального підприємства «Прилуцька міська друкарня» з метою придбання останнього енергозберігаючих технологій.

Крім того, наголошено керівникам комунальних підприємств обласної ради щодо необхідності:
- забезпечення своєчасності та повноти виплати заробітної плати на підприємствах;
- забезпечення прибутковості у роботі підприємств не нижче показника фінансового плану;
- забезпечити виконання обсягів доходів від всіх видів діяльності, передбачених фінансовими планами на 2015 рік.

Управлінню комунального майна обласної ради рекомендовано продовжити контроль за виконанням фінансових планів підприємства на 2015 рік, здійснювати щоквартальний моніторинг фінансово-господарської діяльності.

Також на засіданні розглянуто низку інших поточних питань щодо надання дозволів на списання майна.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.