Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:41:07

Провести посівну кампанію вчасно і злагоджено

23.03.2015   14:59Агенцiя

Погодні умови, зовнішні та внутрішні виклики ніяким чином не повинні завадити аграріям області вчасно і якісно провести цьогорічну посівну кампанію.

На цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман в ході оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Він підкреслив: особливу увагу необхідно приділити забезпеченню господарств технікою, пально-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, засобами захисту рослин та насінням.

Першими розпочали посів ярих культур наприкінці минулого тижня сільгосппідприємства Ніжинського району. На сьогодні до них вже приєдналися більшість районів області.

Забезпеченість дизельним пальним та бензином складає відповідно 72 та 90% від потреби на березень-травень. На ринку області нафтопродукти є у достатній кількості і господарства купують їх по мірі надходження обігових коштів.

Готовність сільськогосподарської техніки – тракторів, сівалок та культиваторів – складає 99,2%.

— Результат цьогорічної посівної кампанії цілком залежатиме від чіткої організаційної роботи органів влади та аграріїв. Також сподіваємося на сприятливі погодні умови, які дадуть нам виконати заплановані показники. Адже успішне проведення весняно-польових робіт – запорука продовольчої безпеки регіону та гарантія стабільного забезпечення населення продукцією АПК, - зауважив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини