Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 16:31:02

Підписано розпорядження "Про заходи щодо попередження пожеж у населених пунктах, лісових масивах, на сільгоспугіддях і торфовищах"

19.03.2015   13:35Агенцiя

19 березня, з метою забезпечення належного протипожежного захисту населених пунктів, лісових масивів, сільгоспугідь і торфовищ у зв'язку з настанням пожежонебезпечного періоду, голова обласної ради Микола Звєрєв підписав розпорядження «Про заходи щодо попередження пожеж у населених пунктах, лісових масивах, на сільгоспугіддях і торфовищах».

У документі, зокрема, вказується головам місцевих рад, сільським, селищним та міським головам на необхідності невідкладного вжиття заходів для приведення в готовність всіх наявних сил і засобів пожежогасіння, посилення контролю за станом пожежної безпеки в населених пунктах, лісових масивах, на об'єктах, сільгоспугіддях та торфовищах.

Керівникам територіальних громад рекомендовано визначити служби, підприємства та організації, які повинні мати резерв пального для забезпечення спецзасобів, що використовуються для гасіння лісових пожеж.

Голова обласної ради також наголошує на важливості проведення роз'яснювальних робіт щодо правил пожежної безпеки та поведінки громадян у пожежонебезпечний період, заборону випалювання залишків природної рослинності в сільгоспугіддях, на болотах, узбіччях автошляхів, вздовж залізничних колій, в населених пунктах та лісосмугах та інше.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини