Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 09:38:17

100 днів роботи народних депутатів з Чернігівської області у Верховній Раді восьмого скликання

18.03.2015   18:33Агенцiя

18 березня у дискусійному клубі "Експертна думка" відбувся круглий стіл на тему «100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки», ініціаторами якого є Чернігівський освітній центр «Ініціатива» в партнерстві з дискусійним клубом «Експертна думка» та проектом «Чернігівський монітор».

Наприкінці березня виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради. Традиційно в цей час підводяться перші підсумки роботи народних обранців.

Під час роботи круглого столу Павло Пущенко, голова освітнього центру «Ініціатива», представив чернігівським журналістам, експертам, політологам, представникам народних депутатів та всім зацікавленим моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю*. Експерт зокрема порівняв активність роботи депутатів, кількісні показники діяльності законотворців та чисельність поданих ними та прийнятих законопроектів.

«Основна робота депутатів – законотворча, але їй приділяється менше уваги, аніж громадській діяльності», - констатував Юрій Паперний, оцінюючи якість роботи депутатів та їх активність в медіа-просторі. Також політичний експерт відзначив труднощі в, здавалося б, елементарному – підрахувати кількість депутатів, що представляють Чернігівщину в Парламенті, наразі їх нарахували 16:
1. Амельченко Василь Васильович
2. Атрошенко Владислав Анатолійович
3. Бублик Юрій Васильович
4. Давиденко Валерій Миколайович
5. Дмитренко Олег Миколайович
6. Євлахов Анатолій Сергійович
7. Кодола Олександр Михайлович
8. Куліч Валерій Петрович
9. Купрієнко Олег Васильович
10. Лозовой Андрій Сергійович
11. Ляшко Олег Валерійович
12. Насіров Роман Михайлович
13. Попов Ігор Володимирович
14. Романова Анна Анатоліївна
15. Савченко Олексій Юрійович
16. Черненко Олександр Миколайович

Також виступаючі відмітили складність відстежити роботу депутатів в медіа. Останнім часом в цьому допомагають помічники депутатів, що публікують інформаційні повідомлення на сайті Верховної ради, на персональних сайтах та сторінках в соцмережах.

Представники народних депутатів Чернігівщини, що також брали участь в обговорені, прозвітували про активізацію роботи їх керівників в регіоні та звернулися до бажаючих подати звернення до депутатів чи прийти особисто до них слідкувати за інформацією в ЗМІ та мережі про приймальні дні відповідних народних обранців.

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".