Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 18:34:30

Обласні ТРК пропонують зробити частиною суспільного мовлення

16.03.2015   16:57Агенцiя

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики запропонує парламенту зробити обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК) частиною суспільного мовлення.

Про це сьогодні під час круглого столу "Законодавство щодо суспільного мовлення: європейські стандарти та пріоритетні зміни до закону. Модель регіонального мовлення" заявила голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар.

"Вирішили залишити концепцію, у якій ОДТРК також стають частиною суспільного мовлення... Це означає одну дуже просту річ - вони не зникають, вони так само проходять реформування, там дійсно буде деяке скорочення, але воно об'єктивно зумовлено. І головне, що вони працюють під єдиним керівництвом єдиної наглядової ради, яка буде призначатися громадськими організаціями та парламентськими фракціями, і будуть працювати за стандартами суспільного мовлення, що для нас є ключовим", - заявила Сюмар.

"Усі члени робочої групи, а це всі члени комітету, в тому числі представник "Опозиційного блоку" та представники всіх фракцій також підписалися під цими змінами до другого читання і вони були прийняті комітетом. Саме це ми запропонуємо парламенту на схвалення, сподіваюся, це відбудеться вже в цього четверга", - зазначила Сюмар.

Наприкінці лютого в Держкомтелерадіо запропонували заборонити приватизацію майна та акцій громадського телебачення.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.