Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:30:01

Нардеп Валерій Куліч відтепер має інтернет-сайт

16.03.2015   15:27Агенцiя

Прозорість роботи народного депутата і доступність спілкування з ним – запорука ефективного зв’язку «виборець-депутат-виборець». Саме для цього народний депутат України Валерій Куліч запустив офіційний персональний сайт kulich.com.ua.

Інформація про роботу депутата, його позиції, документи і зворотній зв’язок – основа наповнення класичного сайту нардепа – всі ці елементи є і динамічно оновлюються. Крім того, є й інноваційна функція – на сайті можна проконтролювати хід розгляду звернення до нардепа, що пришвидшує комунікацію.

Також, паралельно із сайтом, працює публічна сторінка Валерія Куліча у facebook. На ній розміщується поточна інформація про роботу нардепа та посилання на сторонні ресурси з інформацією про роботу депутата.

Посилання:
офіційний сайт народного депутата України Куліча Валерія Петровича – http://kulich.com.ua/
офіційна публічна сторінка у мережі facebook – https://www.facebook.com/valerii.kulich


Також нагадуємо!

У Чернігові, на вулиці гетьмана Полуботка, 20/1, для вас працює громадська приймальня народного депутата України Валерія Куліча.

У приймальні постійно є помічники-консультанти нардепа, у яких ви можете отримати первинну юридичну допомогу, сприяння у розв’язанні конфліктних ситуацій, підтримку в захисті законних прав, а також можна домовитися про особисту зустріч із народним депутатом та надати пропозиції стосовно розвитку міста і вдосконалення законодавства.

Також на базі громадської приймальні народного депутата України від 205-го виборчого округу Валерія Куліча діє центр прийому звернень до депутатського об’єднання «Рідна Чернігівщина», головою якого є Валерій Куліч. До об’єднання входять тринадцять нардепів, обраних від Чернігівщини або якось із нею пов’язаних. Тому ефективність ваших звернень, направлених за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка,20/1 – буде найвищою. За потреби, вони будуть перенаправлені тим нардепам, які займаються саме вашою проблемою і є членами профільних комітетів Верховної Ради України.

Запрошуємо до приймальні народного депутата України Валерія Куліча за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 20/1, телефон: 0-462-97-16-51, e-mail: pryimalna.kulich@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини