Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:44:31

Спільними зусиллями вдалося зберегти мир, спокій та стабільність в регіоні — Сергій Журман

16.03.2015   09:58Агенцiя

Минає півроку, як Сергій Журман виконує обов`язки голови обласної державної адміністрації. Основними здобутками регіону керівник області поділився з журналістами чернігівської міської телекомпанії КП ТРА «Новий Чернігів».

— Головне, що вдалося зробити, не мені, а всім разом — стабільність, порядок і тиша в області, порівняно з іншими регіонами держави. Це заслуга не моя, а цілої системи людей, які працюють у цьому напрямку. Виконавча і представницька гілки влади, правоохоронні органи, Служба безпеки, прокуратура — всі вони забезпечують мир і спокій на території Чернігівщини, — підкреслив Сергій Журман.

Минулий рік, за словами очільника області, за всіма показниками вдалося завершити краще ніж п’ять останніх. Область стала єдиною в країні, де термін погашення позик був подовжений до 20 грудня. Це дало можливість брати додаткові позики і виплачувати борги із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. А дотація у 237 мільйонів гривень, що надійшла наприкінці грудня, дозволила майже повністю погасити заборгованість.

— Рік, що минув, був одним з найважчих для нашої молодої країни. Втім, поточний рік буде ще скрутнішим і весь його тягар ми відчуємо восени, — додав виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації.

Тому на його переконання, основне завдання для органів виконавчої влади — втримати ситуацію таким чином, щоб увесь негатив, напруження спаду економіки, найменшим чином торкнулись життєзабезпечення населення області. А для цього, на думку Сергія Журмана, необхідно напружено працювати і вирішувати нагальні проблеми, що виникають в регіоні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.