Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 14:06:47

Спільними зусиллями вдалося зберегти мир, спокій та стабільність в регіоні — Сергій Журман

16.03.2015   09:58Агенцiя

Минає півроку, як Сергій Журман виконує обов`язки голови обласної державної адміністрації. Основними здобутками регіону керівник області поділився з журналістами чернігівської міської телекомпанії КП ТРА «Новий Чернігів».

— Головне, що вдалося зробити, не мені, а всім разом — стабільність, порядок і тиша в області, порівняно з іншими регіонами держави. Це заслуга не моя, а цілої системи людей, які працюють у цьому напрямку. Виконавча і представницька гілки влади, правоохоронні органи, Служба безпеки, прокуратура — всі вони забезпечують мир і спокій на території Чернігівщини, — підкреслив Сергій Журман.

Минулий рік, за словами очільника області, за всіма показниками вдалося завершити краще ніж п’ять останніх. Область стала єдиною в країні, де термін погашення позик був подовжений до 20 грудня. Це дало можливість брати додаткові позики і виплачувати борги із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. А дотація у 237 мільйонів гривень, що надійшла наприкінці грудня, дозволила майже повністю погасити заборгованість.

— Рік, що минув, був одним з найважчих для нашої молодої країни. Втім, поточний рік буде ще скрутнішим і весь його тягар ми відчуємо восени, — додав виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації.

Тому на його переконання, основне завдання для органів виконавчої влади — втримати ситуацію таким чином, щоб увесь негатив, напруження спаду економіки, найменшим чином торкнулись життєзабезпечення населення області. А для цього, на думку Сергія Журмана, необхідно напружено працювати і вирішувати нагальні проблеми, що виникають в регіоні.

Останні новини Чернігівщини

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки 10:41

За втручання прокурора скасовано право приватної власності на ділянки лісового фонду та історико-культурного призначення оціночною вартістю понад 20 мільйонів гривень

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня 10:35

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 18 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 224 такі предмети.

У Чернігові створили нове комунальне підприємство

У Чернігові створили нове комунальне підприємство "Теплокомуненерго" 10:34

Створено нове комунальне підприємство “Теплокомуненерго”. Воно займатиметься веденням господарської діяльності ТЕЦ, процес повернення якої в управління міста розпочали у Чернігові минулого місяця.

АНОНСИ ПОДІЙ