Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 11:24:21

Україна змінює режим пропуску жителів прикордонних регіонів Російської Федерації

16.03.2015   07:43Агенцiя

Внутрішні паспорти громадян РФ та свідоцтва про народження (для дітей до 14 років) для в'їзду в Україну будуть недійсними.

З 16 березня на кордоні України з Росією припиняється пропуск жителів прикордонних регіонів РФ у місцевих пунктах пропуску. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

"Згідно з постановою КМУ від 4 березня 2015 року №86, запроваджуються тимчасові обмеження на перетин державного кордону жителями прикордонних регіонів Російської Федерації. Зокрема, з 16 березня припиняється пропуск через російсько-український державний кордон жителів прикордонних регіонів РФ у місцевих пунктах пропуску", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що прикордонний контроль і пропуск через кордон цієї категорії осіб здійснюватиметься у міжнародних та міждержавних пунктах пропуску за паспортними документами для зарубіжних поїздок.

Внутрішні паспорти громадян РФ та свідоцтва про народження (для дітей до 14 років) для в'їзду в Україну будуть недійсними.

"Перебувати на території України жителі прикордонних регіонів РФ зможуть 90 днів протягом 180 днів із дати першого в'їзду", - нагадали у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба витратила 163 млн грн на облаштування кордону з РФ.

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини