Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:11:22

Представлено проект кластерної моделі теплоенергозбереження області

14.03.2015   11:03Агенцiя

13 березня під час «круглого столу» у Чернігові науковий керівник Інституту інтелектуальних інвестицій Валентин Підвисоцький презентував проект кластерної моделі теплоенергозбереження області.

Захід відбувся за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, депутата обласної ради Анатолія Шурди, директора Чернігівської агенції регіонального розвитку «Вектор» Сергія Кнуренка, представників Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації, комунальних підприємств, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших.

Презентуючи проект, Валентин Підвисоцький зокрема підкреслив, що ефективне впровадження інноваційних технології в сфері енергозбереження зараз як ніколи на часі. Даний проект кластерної моделі теплоенергозбереження області сприятиме розвитку території та підвищенню конкурентоспроможність Чернігівщини. Для цього необхідно проводити роз'яснювальну роботу серед споживачів щодо раціонального використання енергоресурсів, залучати різноманітні джерела фінансування, адаптувати нормативно-технологічну базу.

Серед іншого, Валентин Підвисоцький також наголосив на необхідності підвищення енергоефективності в соціальній, житлово-комунальній сферах та промисловості, а також - впровадження альтернативних джерел палива. Крім того, потрібно дотримуватись принципів забезпечення партнерства влади та інститутів громадянського суспільства.

Під час обговорення проекту присутні порушували питання залучення громадян до заходів енергозбереження, гарантій повернення інвестицій, розвитку альтернативної енергетики тощо.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року