Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:54:10

В квітні-травні відбудеться черговий призов громадян України на строкову військову службу

14.03.2015   10:55

13 березня в Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулося засіданняміської призовної комісії.

Члени призовної комісії, які призначені розпорядженням міського голови, розглянули основні питання, що стосуються організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу в цьому році.

У своєму виступі військовий комісар Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Сергій Москалець зазначив, що робота по підготовці до призову була розпочата вчасно. На всіх призовників зроблені запити в медичні заклади міста, а також до органів внутрішніх справ на предмет перебування на обліку.

З особовим складом Чернігівського ОМВК, який залучається до роботи на призовній дільниці, проведені заняття про порядок проведення призову громадян України на строкову військову службу, доведено керівні документи. На даний час вирішені усі питання щодо укомплектованості медичної комісії лікарями-спеціалістами, необхідним інструментарієм та майном.

Оповіщення призовників щодо явки на призовну дільницю ЧОМВК здійснюється через управління житлово-комунального господарства міської ради, Деснянську та Новозаводську у місті Чернігові ради.

За словами військового комісару, з 2 березня вже розпочато заходи, пов’язані з попереднім медичним оглядом, обстеженням, вивченням та направленням на лікування призовників. «Ці заходи треба провести як найкраще, щоб до війська були призвані придатні за станом здоров’я, морально та психологічно стійкі громадяни», - зазначив С. Москалець.

Останні новини Чернігівщини

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.