Про зміни в пропуску громадян Росії через державний кордон України
Постановою від 04.03.2015 року №86 «Деякі питання перетинання державного кордону України» визначено, що з 16.03.2015 року громадяни Російської Федерації, жителі прикордонних регіонів, в’їжджають в Україну виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі документів, дійсних для виїзду за кордон, та можуть перебувати на її території строком до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.
Пункт пропуску "Сеньківка"
Для таких громадян встановлено, що документами на право в’їзду до України залишаються Паспорт громадянина РФ для закордонних поїздок, Службовий паспорт, Дипломатичний паспорт, Паспорт (посвідчення особи) моряка (за наявності суднової ролі або виписки з неї), Льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна, Свідоцтво на в’їзд (повернення) в Російську Федерацію (тільки для повернення в Російську Федерацію)
Відносно громадян, які представлятимуть для перетину державного кордону України паспорт громадянина Російської Федерації або свідоцтво про народження виноситимуться рішення про відмову в перетинанні державного кордону у порядку визначеному частиною першою статті 14 Закону України «Про прикордонний контроль».
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.