Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:30:53

Було обговорено пропозиції щодо скликання на початку квітня поточного року зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини”

09.02.2012   14:34

Восьмого лютого голова обласної ради Анатолій Мельник провів робочу нараду з керівниками відділів виконавчого апарату ради, на якій було обговорено пропозиції щодо скликання на початку квітня поточного року зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини”.

Планується, що під час заходу відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів переможцям щорічного Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за підсумками 2011 року.

Як повідомив голова обласної ради, участь у Конкурсі взяли 8 районів. Вони підготували 33 проекти, тематика яких стосувалася різноманітних аспектів життєдіяльності територіальних громад Чернігівщини. Переможцями конкурсу стали Коропський та Чернігівський райони, у кожного з яких буде профінансовано по два проекти, та місто Чернігів. За словами Анатолія Івановича, орієнтовний обсяг фінансування у 2012 році з державного бюджету передбачається у сумі 1297, 1 тис. грн. Місцеві бюджети профінансують 2900,5 тис. грн. Інші організації-партнери вкладуть у реалізацію проектних заходів 191,3 тис. грн.

У ході зборів обласної асоціації “Ради Чернігівщини” планується також семінар для керівників територіальних громад, який проведе Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Захід буде присвячено особливостям Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2012 року.

Учасники наради також обговорили питання участі Чернігівщини у реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ІІ фаза” – “Відтворення методології”. Кошти проекту будуть спрямовуватись на підтримку існуючих громадських організацій.

Довідково
Метою Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування є відбір проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.