Латвійці знайомились з потенціалом чернігівських підприємств
2 березня під час офіційного перебування в області, делегація Латвійської Республіки на чолі з головою депутатської групи Сейму Латвії з міжпарламентських зв'язків з Україною, секретарем комітету з державного управління та місцевого самоврядування Айнарсом Межулісом на запрошення голови обласної ради Микола Звєрєв та президента Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтина Іванова відвідала низку виробничих підприємств Чернігова.

З технологічним процесом виготовлення власної продукції, латвійських партнерів ознайомили представники ПАТ «Продовольча компанія «Ясен» (директор Анатолій Ясько). Ця компанія є відомим в Україні виробником продуктів харчування. Вона пропонує споживачам продукцію під торгівельними марками «Ясен» (бакалійні вироби), «Kondissima» (кондитерські вироби) та «Остреч» (мінеральна вода s безалкогольні напої). Асортимент кондитерських виробів нараховує більше ніж 150 видів цукерок, печива, зефіру, мармеладу, вафель тощо. Асортимент готової продукції «Ясена» представлено також діабетичною продукцією, що не містить цукру. Для її виробництва використовується лише натуральна сировина, плодово-ягідні концентрати власного виробництва, фруктоза. На підприємстві постійно впроваджуються сучасні технології, удосконалюється рецептура.
Після відвідування ПАТ «Ясен» делегація Латвійської Республіки завітала до компанії ТОВ «Верес» (директор Сергій Сколобивець). Це вітчизняний виробник меблів та текстилю для новонароджених з перших днів життя до 3 років дітей. Меблі підприємства представлені дуже широким модельним рядом, вони відрізняються якістю і безпечністю, які підтверджені відповідними сертифікатами. Латвійські гості побували в цехах підприємства, де побачили, як крок за кроком виготовляються дитячі ліжечка, стільці, комоди, шафи.
За підсумками візитів до «Ясена» та «Вересу», латвійська та українська сторони обговорили питання співпраці, цінової політики та відповідності якості продукції згаданих чернігівських підприємств європейським стандартам.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.