Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 06:14:36

Обласна рада відкрита до співпраці і чекає конкретних пропозицій?

03.03.2015   09:15Агенцiя

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомив наступне:

«2 березня, радник голови обласної ради, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрівся з представниками громадських організацій».

Слід відмітити, що захід не було заздалегідь проанонсовано на веб-порталі обласної ради. Але, мабуть, це скоріше норма. Чи можливо заходи організуються в останню мить, або голова облради Микола Звєрєв балакає про відкритість, а апарат робить навпаки.

По-друге, навіть якщо і не було анонса, ЗМІ попереджені не були, хоча і на фото бачимо присутність журналіста комунального видання (якого, як з’ясувалося, запрошувала не облрада).

По-третє, форма подання матеріалу – класична виборна. В заголовку і в кінці акцент на головну і єдину особу – радника голови обласної ради, члена тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсена Дідура.

Цікаво сам по собі статус ньсмейкера – «член комісії» та «радник голови».

І останнє, – жодної поваги до запрошених. У матеріалі лише цитати пана Дідура. Хто учасники, які організації – невідомо. Критерії відбору цих інститутів громадянського суспільства також залишаються за кадром.

Далі у тексті читача інформують про те, що Арсен Дідур «також закликав інститути громадянського суспільства до об'єднання зусиль і створення координаційної ради патріотично налаштованих формувань для визначення узгоджених дій, а також долучитися до розробки та внести пропозиції до обласної Програми підтримки громадських організацій, яку планується прийняти на найближчій сесії обласної ради».

Де проект цієї обласної програми? У розділі "Проекти регуляторних актів та рішень" на даний час проекти рішень відсутні. Прямий пошук по сайту облради також нічого не дав.

В результаті, виникає враження, що головне когось навколо себе об’єднати, щоб потім представляти їх інтереси?

Між задекларованими принципами роботи та реальною діяльністю мабуть ще доволі велика прірва, і напевно потрібно щось міняти у діяльності головного представницького органу області?


Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини