Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:33:35

Обличчя чернігівської опозиції оновлено

09.02.2012   09:30Агенцiя

Ближче до виборів змінились перші особи опозиційних сил в області. Відповідні трансформації в керівництві вже пройшли в “Фронті Змін” та ВО “Свобода”, які вже представили нових керівників.

Так очільником Фронту, не очікувано для багатьох, обрано Олександра Нерету, а лідером чернігівських націоналістів став прилуччанини Костянтин Лубенцов.

Спільним для обох керманичів є достатня віддаленість від обласного центру. Нерета по тісно пов’язаний Коропщиною, а Лубенцов проживає в Прилуках.
І якщо для свободівців це скоріше плюс(враховуючи що попередній керівник був взагалі зі Львова і в Чернігові не з’являвся), то для Фронту Змін це може свідчити про зміну пріоритетів і ставку на відповідний округ

Олександр Нерета – депутат обласної ради, член комісії з питань зв’язку, транспорту та енергетики. Працює директором ВАТ “Коропське АТП-17441”. Враховуючи принцип призначення голів обласних організацій в “Фронті Змін”, призначення Нерети не є логічним, він не є представником великих фінансових груп, тому яким чином фінансуватиметься обласна організація поки що невідомо. Втім варто зазначити що Олександр Нерета. Попереднім головою обласної організації “Фронту Змін” був Ігор Романенко, в кулуарах вже давно точились розмови про його відставку. Як повідомило джерело у “Фронті Змін”, імовірною причиною відставки стала неспроможність фінансувати обласну організацію.

Костянтин Лубенцов – до цього очолював Прилуцьку “Свободу”. Працює механіком вишкомонтажного цеху Прилуцького управління бурових робіт. Політичного досвіду Лубенцов не має, про його появу на політичному обрії можна казати лише з 2009 року, коли він йшов №2 у виборчому списку ВО “Свобода” до обласної ради. Не ставши депутатом обласної ради, команда Лубенцов все ж пройшла до місцевих рад Прилуччини. Попереднтклм Костянтина Лубенцова на цій посаді був Андрій Міщенко, якого було призначено головою виборчого штабу Дніпропетровської області.

Говорячи про можливість балотування новопризначених керівників по мажоритарним округам, слід зазначити що обидва вони призначені головами виборчих штабів у своїх організаціях. Що відповідно, скоріш за все, виключає можливість їх балотуватись по одномандатним виборчим округам. У випадку Нерети, не можна виключати варіант місця в прохідному списку ФЗ до Верховної Ради, в замін на успішну виборчу компанію на Чернігівщині. Що ж стосується Лубенцова то він, будучи ставлеником Міщенка, скоріш за все і далі виконуватиме організаційну функцію. Ім’я кандидата по Прилуцькому округу, претензії на який виказував Тягнибок під час візиту на Чернігівщину, назвати поки що дуже важко.

Що стосується інших опозиційних сил то скоріше за все незмінним залишиться керівник обласної “Батьківщини” – Олександр Кодола. Крім того за Кодолою не стоїть великий капітал, що робить його більш керованим в очах вищого партійного керівництва.

“Громадянську позицію” в області представляє депутат міської ради Олександр Мельник, і прихід на цю посаду іншої особи теж мало вірогідний. Ставку гриценківці скоріш за все робитимуть на м. Чернігів, де зосереджений основний партійний актив. Про участь представників партії у виборах по мажоритарних округах говорити поки що не доводиться, скоріше за все це вирішуватиметься після остаточного поділу округів КОДом, і тією роллю яку в усьому цьому процесі відіграє Гриценко.

http://pik.cn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6763&Itemid=2

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.