Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:04:54

Чернігівська громадська рада при ОДА знову буде обирати голову?

02.03.2015   09:05Агенцiя

У зв’язку з тим, що станом на 25 лютого половина членів Громадської ради не визначились щодо комітетів, для забезпечення конструктивної роботи, засідання Громадської ради, яке мало відбутися 26 лютого (четвер) переноситься, повідомляє Голова Громадської ради при ОДА Вадим Антошин. Ця інформація було оприлюднена на офіційному сайті Чернігівської ОДА. Але, частина представників Громадської ради не погодилася із рішенням Антошина. 25 лютого вони створили ініціативну групу для проведення засідання (присутні – 51 член Громадської ради, 122 – відсутні), повідомив Чернігівський Формат.

Присутній на засіданні Олександр Бей заявив про рішення Чернігівської міської громадської організації «Форум порятунку міста Чернігова», яка делегувала Антошина В.Л. до Громадської ради, відкликати його з Громадської ради при облдержадміністрації. Він повідомив, що відповідний лист направлено в.о. голови облдержадміністрації.

Світлана Жимолостнова запропонувала скористатися правом ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради згідно п. 5.21 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації в разі, якщо вимогу підтримає не менше чверті дійсних членів Громадської ради.

Тамара Петрова зачитала проект заяви про ініціювання позачергового засідання Громадської ради та запропонувала членам Громадської ради її підписати. Вона зазначила, що на позачерговому засіданні пропонується на підставі п. 4.7 та п. 5.4 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та п.10 Типового положення про громадську раду згідно заяви громадської організації, яка рекомендувала Атошина В.Л. до Громадської ради, про його відкликання зі складу Громадської ради, обрати нового голову Громадської ради.

Переважна більшість учасників зібрання погодилася із пропозицією Петрової і прийняли рішення: ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації та звернутися з цього приводу з відповідною заявою до в.о. голови облдержадміністрації.


Довідково: у п. 5.21 Положення про Громадську раду йдеться: «позачергові засідання Громадської ради можуть скликатися з ініціативи голови Громадської ради, президії Громадської ради або не менше чверті дійсних членів Громадської ради».

 

 

ПРОТОКОЛ
засідання ініціативної групи Громадської ради
при Чернігівській облдержадміністрації


м. Чернігів, зала № 1 ОДА 26 лютого 2015 року

Присутні: 51 член Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації.
Відсутні: 122 члени Громадської ради.

ВИСТУПИЛИ:
Бей О.А.: Заявив про рішення Чернігівської міської громадської організації «Форум порятунку міста Чернігова», яка делегувала Антошина В.Л. до Громадської ради, відкликати його з Громадської ради при облдержадміністрації. Повідомив, що відповідний лист направлено в.о. голови облдержадміністрації.
Жимолостнова С.К.: Запропонувала скористатися правом ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради згідно п. 5.21 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації в разі якщо вимогу підтримає не менше чверті дійсних членів Громадської ради.
Петрова Т.І.: Зачитала проект заяви про ініціювання позачергового засідання Громадської ради та запропонувала членам Громадської ради її підписати. Зазначила, що на позачерговому засіданні пропонується на підставі п. 4.7 та п. 5.4 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та п.10 Типового положення про громадську раду згідно заяви громадської організації, яка рекомендувала Атошина В.Л. до Громадської ради, про його відкликання зі складу Громадської ради, обрати нового голову Громадської ради.
Проскуріна Н.П.: Запропонувала присутнім зареєструватися та обрати голову засідання ініціативної групи Громадської ради, який має підписати протокол засідання. Запропонувала обрати головою засідання Петрову Т.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 46, «проти» – 4, «утримались» – 1.

ВИРІШИЛИ: Обрати головою засідання ініціативної групи Петрову Т.І.
Малецький Є.В. Звинуватив Антошина В.Л. у самовільному, одноосібному рішенні про відміну засідання Громадської ради 26 лютого та його перенесення на невизначений термін.
Проскуріна Н.П.: Запропонувала присутнім членам Громадської ради підтримати ініціативу про проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації з порядком денним: обрання голови Громадської ради; створення комітетів.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 51, «проти» – 0, «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ:
Ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації та звернутися з цього приводу з відповідною заявою до в.о. голови облдержадміністрації.

Голова засідання Т.І. Петрова

Секретар В.В. Сапон

 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року