Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:02:36

Чернігівщина молилася за МИР, НАДІЮ, УКРАЇНУ

02.03.2015   08:20Агенцiя

В перший день весни в маленькому, але такому величному храмі – Кафедральному соборі святої великомучениці Катерини, що височіє при в’їзді до Чернігова, – сотні жителів міста спільно з Україною та світом молилися за МИР, за УКРАЇНУ, за НАДІЮ.

В руках чернігівці тримали плакати «Надіє, ми з тобою», «За мир», «За Надію», «За Україну», “Надія, ми з тобою” та фоторафії української героїні Надії Савченко.

Отець Олег закликав подивитися на Надію Савченко як на взірець стійкості і сприймати щоденні випробування через призму її мужності.

Завершила молебень чернігівська громада виконанням “Многая літа, благиї літа”. Пізніше члени Чернігівської обласної ПО ВО “Батьківщина” провели імпровізований мітинг біля знака “Борцям за волю та незалежність”.

На думку голови обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Валерія Дубіля, який долучився ядо спільної молитви на Софійській площі, лише могутня сила єднання та сила молитви здатна повернути мир та Надію в  Україну. “За це сьогодні молилася наша страждальна Україна, цілий світ. Ми просимо Господа послати нашій Надії сили, витримки. Надія Савченко голодує за всіх нас, за всю Україну, за мільйони патріотів нашої Батьківщини”.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.