Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:43:43

Інвестиції прийдуть лише туди, де "озброїлись" привабливою стратегією їх залучення

28.02.2015   09:51Агенцiя

27 лютого голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в роботі першого тематичного семінару «Розробка стратегії по залученню інвесторів (національна, регіональна, комунальна)», який відбувся на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій. Провела семінар директор комунального підприємства "Консалтинговий центр "Сіверщина" Чернігівської обласної ради Наталія Каменська.

Звертаючись з вітальним словом до учасників семінару - заступників голів міських та районних рад, очільників економічних підрозділів органів місцевого самоврядування, керівників сільських і селищних громад, представників інвестиційних центрів області – Микола Звєрєв наголосив, що альтернативи реформам місцевого самоврядування і децентралізації влади не існує. Адже тільки шляхом упровадження реформ можна досягти успіху в економічному і соціальному житті, як того вже добилися країни Євросоюзу.

Рано чи пізно, але влада буде належати громадам, зазначив керівник. Лише тоді буде у них достатньо повноважень і фінансових можливостей для ефективного розвитку інфраструктури і соціальної сфери. І не в останню чергу в забезпеченні прискорення всебічного розвитку громад і регіонів повинні відігравати інвестиції. Адже більшість власників великих грошей завжди готові інвестувати їх в цікаві проекти. Але ж для цього треба мати не тільки конструктивні розробки останніх, але й напрацювати привабливу стратегію залучення інвестицій, наголосив керівник.

У своєму зверненні до присутніх голова обласної ради також окреслив низку проблемних питань розвитку органів місцевого самоврядування на сучасному етапі й особливо, пов'язаних із проведенням реформ та децентралізацією влади, та відповів на численні запитання учасників семінару.

Ведучими семінару, які мають багаторічний успішний досвід у сфері сприяння розвитку економіки, малого та середнього бізнесу та залучення приватних інвестицій, були експерти - Микола Ушаков, заступник директора державної бюджетної установи «Київський міський центр з інвестицій та розвитку», та Юрій Вдовенко, консультант Німецького товариства з міжнародної співпраці GIZ з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,

Як повідомила директор комунального підприємства "Консалтинговий центр "Сіверщина" Чернігівської обласної ради Наталія Каменська, мета проведення такого семінару - сприяння в підготовці фахівців у сфері розробки та впровадження інвестиційних проектів, інноваційних програм і механізмів для забезпечення економічного та соціального розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

За інформацією Наталії Каменської, подібні семінари, у рамках підтримки реалізації умов Коаліційної Угоди Верховної Ради України VIII скликання у частині VIII «Забезпечення прискореного економічного розвитку» та за ініціативи Німецького товариства з міжнародної співпраці GIZ, відбудуться і в інших населених пунктах області.

Довідково. Комунальне підприємство «Консалтинговий центр «Сіверщина» Чернігівської обласної ради» створено рішенням 19 сесії обласної ради шостого скликання від 28 березня 2014 року.

Його діяльність спрямована на впровадження інвестиційних проектів, інноваційних програм і механізмів для забезпечення економічного та соціального розвитку територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року