Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:08:01

Працювати з повною віддачею, щоб забезпечити мир та спокій громадян

28.02.2015   09:42Агенцiя

— Керівники районів несуть особисту відповідальність за стабільність на підвідомчих територіях, а також забезпечують мир і спокій громадян, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення, що відбулась 26 лютого.

У заході взяли участь прокурор Чернігівської області Дмитро Чібісов, начальник управління СБУ Олександр Довженко, заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов та обласний військовий комісар Костянтин Нікулін.

У ході наради розглянули низку актуальних питань щодо забезпечення життєдіяльності територій. Зокрема, йшлося про попередні підсумки виконання плану мобілізації на території області. План Генерального штабу ЗСУ з мобілізації в цілому виконано на 98% за людським ресурсом та на 75% - технічним. З 2 березня стартує ІІ етап четвертої черги часткової мобілізації. Наразі вже майже завершено процес оповіщення громадян, які підлягають мобілізації. Проте, залишаються ще райони, де ця робота проводиться неналежним чином. Керівники саме цих районів і доповідали під час наради про причини невиконання завдань і проблеми, з якими стикаються органи виконавчої влади на місцях.

Обговорюючи питання взаємодії між правоохоронними органами та органами виконавчої влади щодо забезпечення охорони громадського порядку, очільник області наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення. Адже нещодавня трагедія в Ріпкинській школі, за його словами, має навчити всіх пильності й обачності. Щоб убезпечити життя людей, правоохоронні органи та СБУ повинні забезпечити недопущення потрапляння на територію області зброї, бойових припасів та вибухових пристроїв.

Не менш важливим на сьогодні залишається і питання запобігання пожеж у природних екологічних системах у весняно-літній період 2015 року. Щоб не допустити загорянь сухої трави, лісів, торфовищ в кожному населеному пункті треба вже зараз вжити відповідних заходів.

Особливу увагу Сергій Журман приділив питанню забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

— Уже сьогодні необхідно активно проводити підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року. Адже збереження здоров’я дітей є і буде залишатися пріоритетом, які б не були надскладні часи, — підкреслив він.

Припинення часткового фінансування за рахунок коштів Фонду соціального страхування, за словами очільника області, негативно позначиться на проведенні оздоровлення у цьому році. Проте, необхідно винайти всі фінансові можливості для організації оздоровлення чи відпочинку якомога більшої кількості дітей.

— Для забезпечення фінансування оздоровчої кампанії 2015 року не нижче рівня минулого року – як за рахунок місцевих бюджетів, так і залучених коштів, уже сьогодні необхідно вишукати всі можливі шляхи співпраці із підприємствами, громадським сектором, батьками, — наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації.

При цьому вкрай важливим є питання збереження і забезпечення функціонування існуючої в області мережі позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини