Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:57:56

Керівники області та міста відвідали КЕП “Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”

08.02.2012   20:20

8 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідали КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”, де ознайомилися з роботою обладнання підприємства: розморожувача вагонів, автоматичного перекидача залізничних вагонів, теплових щитів тощо.

Керівники області та міста ознайомилися з роботою розморожувача та автоматичного перекидача залізничних вагонів, що у зимовий період без перешкод забезпечують безперебійне постачання вугілля на теплоелектроцентраль. За словами директора ТЕЦ Олександра Рудницьких, зараз на вугільному складі підприємства знаходиться запас вугілля на два місяці, тож ТЕЦ має стабільно завершити цьогорічний опалювальний сезон. Нинішню зиму, зважаючи на морози, на теплоелектроцентралі називають екстремальною, проте підкреслюють, що станція працює у штатному режимі.

Як повідомив директор КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова” Олександр Рудницьких, пріоритетним напрямком роботи підприємства є забезпечення міста тепловою енергією. З цією метою торік в ТЕЦ вкладено 55 мільйонів гривень інвестицій. Цього року в модернізацію та реконструкцію підприємства плануються інвестиційні вкладення у сумі 70 мільйонів гривень.


Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на важливості питання енергозбереження, якому багато уваги приділяє Глава держави та Уряд. Він повідомив, що з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів діє Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки. Реалізація Програми розпочалася із закладів соціальної сфери області – там впроваджено проекти з переведення котелень, що забезпечують бюджетну сферу, на опалення твердим паливом. “Програма енергозбереження – це узгоджена програма як дій Уряду, так і регіональних органів влади. Вона має багато складових – це й утеплення будинків, заміна вікон, економна генерація тепла. І всі ті завдання, які ми перед собою ставимо по надходженню та використанню альтернативних джерел палива, ми виконаємо”, – наголосив керівник області.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що наразі про приватизацію Чернігівської ТЕЦ мова не йде. За його словами, зараз владу більше цікавить подальші перспективи підприємства, оскільки оновлення обладнання потребує значних інвестиційних коштів.

Міський голова підкреслив, що для Чернігова залишаються нагальними питання постачання гарячої води і теплозабезпечення. Також розглядається можливість будівництва на ТЕЦ ще одного енергоблоку та продовження проекту із закільцювання міста. “Треба мати перспективу і ясність, що думає інвестор, як він буде працювати”, – підсумував О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.