Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 19:22:26

Керівники області та міста відвідали КЕП “Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”

08.02.2012   20:20

8 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідали КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”, де ознайомилися з роботою обладнання підприємства: розморожувача вагонів, автоматичного перекидача залізничних вагонів, теплових щитів тощо.

Керівники області та міста ознайомилися з роботою розморожувача та автоматичного перекидача залізничних вагонів, що у зимовий період без перешкод забезпечують безперебійне постачання вугілля на теплоелектроцентраль. За словами директора ТЕЦ Олександра Рудницьких, зараз на вугільному складі підприємства знаходиться запас вугілля на два місяці, тож ТЕЦ має стабільно завершити цьогорічний опалювальний сезон. Нинішню зиму, зважаючи на морози, на теплоелектроцентралі називають екстремальною, проте підкреслюють, що станція працює у штатному режимі.

Як повідомив директор КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова” Олександр Рудницьких, пріоритетним напрямком роботи підприємства є забезпечення міста тепловою енергією. З цією метою торік в ТЕЦ вкладено 55 мільйонів гривень інвестицій. Цього року в модернізацію та реконструкцію підприємства плануються інвестиційні вкладення у сумі 70 мільйонів гривень.


Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на важливості питання енергозбереження, якому багато уваги приділяє Глава держави та Уряд. Він повідомив, що з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів діє Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки. Реалізація Програми розпочалася із закладів соціальної сфери області – там впроваджено проекти з переведення котелень, що забезпечують бюджетну сферу, на опалення твердим паливом. “Програма енергозбереження – це узгоджена програма як дій Уряду, так і регіональних органів влади. Вона має багато складових – це й утеплення будинків, заміна вікон, економна генерація тепла. І всі ті завдання, які ми перед собою ставимо по надходженню та використанню альтернативних джерел палива, ми виконаємо”, – наголосив керівник області.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що наразі про приватизацію Чернігівської ТЕЦ мова не йде. За його словами, зараз владу більше цікавить подальші перспективи підприємства, оскільки оновлення обладнання потребує значних інвестиційних коштів.

Міський голова підкреслив, що для Чернігова залишаються нагальними питання постачання гарячої води і теплозабезпечення. Також розглядається можливість будівництва на ТЕЦ ще одного енергоблоку та продовження проекту із закільцювання міста. “Треба мати перспективу і ясність, що думає інвестор, як він буде працювати”, – підсумував О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.