Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:18:52

Активісти громадської організації "Форум порятунку Чернігова" подають в прокуратуру на Миколу Звєрєва

26.02.2015   15:23Агенцiя

Про це під час прес-конференції у дискусійному клубі «Експертна думка» заявив Олександр Бей.

У зверненні до прокурора Чернігівської області Чібісова Дмитра Олеговича йдеться про наступне:

«Заява про корупційні дії Звєрєва М.В.

 13 лютого 2015 року Звєрєв М.В. перебував в Києві на прес-конференції організованої бізнесменами Берестовим та Лазарем. Питання, яке вони відстоюють – це повернення ПДВ структурам Берестового. Як пізніше зазначив Звєрєв, то там опинився випадково. Та це відверта брехня, бо анонс про його участь був розісланий заздалегідь.

 Чому держслужбовець їздить за державні кошти на відверто замовні акції, де певні особи прагнуть отримати від держави гроші.

 Варто звернути увагу на те, що своїм виступом проти голови держфінінспекції в Чернігівській області, Звєрєв прагне дестабілізувати фінансову систему області, що грає тільки на руку ворогу. А такі дії вже варто розглядати як відвертий сепаратизм.

 Крім того, нам достеменно відомо, що вищезгадані бізнесмени приходили до в.о. ОДА Журмана як люди Звєрєва та змушували його підписати лист про звільнення Дусяка. Якщо б Журман не погодився, йому погрожували встановленням наметів. Після цього, сам Звєрєв дзвонив до голови Держфінінспекції України з вимогами негайно звільнити Дусяка. Зрозуміло, що він діяв як зацікавлена особа і в інтересах наближених до нього бізнесових кіл.

 Вважаємо, що в діях Звєрєва М.В. є корупція і вимагаємо від прокуратури відкриття кримінального провадження та проведення розслідування цих фактів».

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.