Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 15:57:17

Партнерських взаємовідносини податкової служби з платниками податків

08.02.2012   17:07Агенцiя

Поряд з наповненням державного та місцевого бюджетів є у податківців і таке завдання, як надання платникам податків інформаційних та консультаційних послуг.

руки

руки

У цьому напрямку, завдяки сприянню місцевих засобів масової інформації успішно працюють міські податківці. Актуальні нововведення податкового законодавства та питання декларування доходів громадян, постійно висвітлюються у газетах "Обьявления по средам", "Чернігівські відомості", "Чернігівщина", "Сіверщина", "Деснянська правда", "Из первых рук", "Слово", "Живи з надією" тощо. Також і на радіоканалах ЛТД "Налмс", кабельного телебачення ВАТ  ТРО "Ліга",  ТРА "Новий Чернігів".

Окрім цього, мешканці міста мають змогу більш детально дізнаватися про новації оподаткування завдяки веб - порталу Чернігівської міської ради, "Чернігівському монітору", тижневику "Сіверщина", сайту "ТРА Новий Чернігів", Інтернет - виданню "Високий Вал", "Події і Коментарі" у рубриці "ДПІ у м. Чернігові інформує". Проте на цьому не зупиняємося. Інформацію щодо податкового законодавства можна побачити на сіті - лайтах,  ТВ - екранах, листівках у міському транспорті, нотаріальних конторах тощо.

Неабияку допомогу податківцям надають і податкові волонтери. Вони беруть участь у акціях по розповсюдженню друкованої продукції у людних місцях.

Такі заходи як  сеанси телефонного зв'язку "гаряча лінія", проводяться щотижня.

Втім, інформації, як і грошей, багато не буває. Податківці переконані: перш, ніж контролювати та вимагати повної та своєчасної сплати податків, потрібно перед усім навчити і роз'яснити. Це - головна запорука успіху партнерських взаємовідносин податкової служби з платниками податків.


Ірина Берегова, ДПІ у  м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини