Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 15:46:14

Партнерських взаємовідносини податкової служби з платниками податків

08.02.2012   17:07Агенцiя

Поряд з наповненням державного та місцевого бюджетів є у податківців і таке завдання, як надання платникам податків інформаційних та консультаційних послуг.

руки

руки

У цьому напрямку, завдяки сприянню місцевих засобів масової інформації успішно працюють міські податківці. Актуальні нововведення податкового законодавства та питання декларування доходів громадян, постійно висвітлюються у газетах "Обьявления по средам", "Чернігівські відомості", "Чернігівщина", "Сіверщина", "Деснянська правда", "Из первых рук", "Слово", "Живи з надією" тощо. Також і на радіоканалах ЛТД "Налмс", кабельного телебачення ВАТ  ТРО "Ліга",  ТРА "Новий Чернігів".

Окрім цього, мешканці міста мають змогу більш детально дізнаватися про новації оподаткування завдяки веб - порталу Чернігівської міської ради, "Чернігівському монітору", тижневику "Сіверщина", сайту "ТРА Новий Чернігів", Інтернет - виданню "Високий Вал", "Події і Коментарі" у рубриці "ДПІ у м. Чернігові інформує". Проте на цьому не зупиняємося. Інформацію щодо податкового законодавства можна побачити на сіті - лайтах,  ТВ - екранах, листівках у міському транспорті, нотаріальних конторах тощо.

Неабияку допомогу податківцям надають і податкові волонтери. Вони беруть участь у акціях по розповсюдженню друкованої продукції у людних місцях.

Такі заходи як  сеанси телефонного зв'язку "гаряча лінія", проводяться щотижня.

Втім, інформації, як і грошей, багато не буває. Податківці переконані: перш, ніж контролювати та вимагати повної та своєчасної сплати податків, потрібно перед усім навчити і роз'яснити. Це - головна запорука успіху партнерських взаємовідносин податкової служби з платниками податків.


Ірина Берегова, ДПІ у  м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.