Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:28:46

Робота по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі вимагає має бути суттєво посилена

24.02.2015   12:31Агенцiя

Про це заявив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради щодо вирішення проблемних питань із забезпечення належного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу, розташованих на території області.

За словами Сергія Журмана, в умовах складної соціально-політичної ситуації в цілому в державі, тотального дефіциту енергоносіїв власного видобутку для виробничих потреб проблема масового розкрадання вуглеводнів злочинними угрупуваннями набула особливої гостроти. Саме тому боротьба з цим явищем вимагає об’єднання зусиль усіх без винятку державних та громадських структур.

Як повідомив в.о. начальника управління МВС України в області Вадим Філашкін, сьогодні область входить до переліку найбільш проблемних з точки зору кількості противоправних посягань на об’єкти галузі. Упродовж 2014 кількість кримінальних правопорушень на підприємствах НАК «Нафтогаз України» в порівнянні з 2013 роком зросла з 41 до 47.

Через збройний конфлікт на сході країни суттєво зросла вірогідність вчинення диверсійних та терористичних актів на особливо важливих об’єктах магістрального трубопровідного транспорту, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Тому виникає необхідність в посиленому режимі вести роботу по профілактиці злочинності в паливно-енергетичному комплексі та розкриттю злочинів.

Як відзначив в.о. голови облдержадміністрації, план спільних заходів з попередження та запобігання злочинності на підприємствах паливно-енергетичного комплексу області має бути розроблений у найкоротшій термін.

— Паливно-енергетичній комплекс є базовою галуззю розвитку всієї економіки держави. Саме він був і залишається досить приваблюваним для кримінальних структур. Я прошу керівників всіх контролюючих органів посилити профілактичну роботу із запобігання противоправних дій, а у разі їх скоєння вживати вичерпні оперативно-пошукові заходи щодо їх розкриття. Ми повинні бути готові адекватно реагувати на будь-який розвиток подій тому сьогодні необхідно все зробити для того, щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій на об’єктах нафтогазового комплексу, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини