Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 16:57:44

Про закриття пункту пропуску

24.02.2015   11:12

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про закриття пунктів пропуску через державний кордон», від 18 лютого, з метою оптимізації мережі пунктів пропуску та необхідності зосередження сил і засобів на більш важливих ділянках кордону з Росією закрито 23 пункти пропуску, з яких 1 міжнародний, 4 міждержавні та 18 місцевих.

На ділянці Чернігівського прикордонного загону припинено роботу місцевого (спрощеного) пункту пропуску «Клюси», що розташований в Щорському районі області і формально, з моменту його будівництва і до цього дня, він виконував функцію місця перетину державного кордону, бо офіційного введення його в дію не було.

Враховуючи, те що він працював лише у вихідні дні тільки для пішого сполучення місцевого населення двох країн, а пасажирський потік складав кілька десятків осіб на місяць, значних незручностей його тимчасове закриття не принесе.

На сьогоднішній день на українсько-російській ділянці державного кордону, загальною протяжністю 183 км в межах Чернігівщини, продовжують функціонувати 2 міжнародних – «Грем’яч», «Сеньківка» та один міждержавний - «Миколаївка» пункти пропуску. Їх пропускна спроможність та географічне розташування в повному обсязі забезпечують пропускні операції всіх бажаючих.

Наразі інформацією про можливі терміни припинення пропуску через місцевий (спрощений) пункт пропуску «Клюси» Чернігівський прикордонний загін не володіє.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.