Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 21:56:20

Координаційна рада по організації пасажирських автоперевезень при ОДА розглянула пропозиції перевізників

14.02.2015   12:49Агенцiя

13 лютого відбулось засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Під час засідання були розглянуті питання щодо змін розкладу руху автобусів, укладання додаткових угод на обслуговування рейсів, відновлення маршрутів та належне їх обслуговування.

За результатами обговорення Координаційною радою було ухвалене рішення про розірвання одного договору на перевезення пасажирів. Відмовлено також у двох клопотаннях перевізників з приводу зміни днів та часу руху автобусів. По інших двох випадках вирішено додатково розглянути пропозиції підприємців-перевізників після проведення конкурсів на відповідних маршрутах. А одному перевізнику винесено попередження про недопустимість неналежного обслуговування пасажирів та зриви рейсів.

– Головні завдання влади та перевізників – це безпечний та комфортне перевезення людей. А ще регулярність та вчасність рейсів, – каже голова Координаційної ради, начальник Управління промисловості, транспорту та зв’язку ОДА Сергій Меженний.

Нагадаємо, що Координаційна рада облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень є консультативно-дорадчим органом. Основні напрями діяльності – внесення пропозицій та рекомендацій до рішень облдержадміністрації з організації пасажирських перевезень на міжміських та приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі області.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.