Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:42:36

Координаційна рада по організації пасажирських автоперевезень при ОДА розглянула пропозиції перевізників

14.02.2015   12:49Агенцiя

13 лютого відбулось засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Під час засідання були розглянуті питання щодо змін розкладу руху автобусів, укладання додаткових угод на обслуговування рейсів, відновлення маршрутів та належне їх обслуговування.

За результатами обговорення Координаційною радою було ухвалене рішення про розірвання одного договору на перевезення пасажирів. Відмовлено також у двох клопотаннях перевізників з приводу зміни днів та часу руху автобусів. По інших двох випадках вирішено додатково розглянути пропозиції підприємців-перевізників після проведення конкурсів на відповідних маршрутах. А одному перевізнику винесено попередження про недопустимість неналежного обслуговування пасажирів та зриви рейсів.

– Головні завдання влади та перевізників – це безпечний та комфортне перевезення людей. А ще регулярність та вчасність рейсів, – каже голова Координаційної ради, начальник Управління промисловості, транспорту та зв’язку ОДА Сергій Меженний.

Нагадаємо, що Координаційна рада облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень є консультативно-дорадчим органом. Основні напрями діяльності – внесення пропозицій та рекомендацій до рішень облдержадміністрації з організації пасажирських перевезень на міжміських та приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі області.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини