Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:10:40

Від війни у Ніжин втекло більше півтисячі осіб

14.02.2015   12:03

У Ніжин з території ведення антитерористичної операції, станом на 6 лютого 2015 року переїхало 543 особи. Серед них 429 дорослих та 114 дітей. Всі діти влаштовані в дитячі садки та школи міста, забезпечені одноразовим гарячим харчуванням. У січні та на початку лютого приїхали до Ніжина 10 дорослих та 5 дітей.

За призначенням адресної грошової допомоги для покриття витрат на проживання до органів соціального захисту звернулось 308 сімей. Отримують допомогу з державного бюджету 296 сімей, три - проходять процедуру призначення допомоги. Шести сім’ям відмовили в допомозі через наявність у них коштів на депозитних рахунках, ще трьом припинені виплати у зв’язку зі зняттям з обліку (фактично виїздом з міста).

3 лютого проведено розрахунок та підготовлені документи на виплату допомоги в лютому всім 299 сім’ям. Загальна сума склала 307, 8 тис.грн. При цьому, відповідно до законодавства, 78 особам зменшено розмір допомоги на 50% через непрацевлаштування.

Сьогодні основна проблема у наданні допомоги – житло. Перші хвилі вимушених біженців прихистили восновному гуртожитки навчальних закладів міста. Сьогодні окремі заклади виставляють людям неймовірні рахунки за надані квадратні метри. До поточних нарахувань приєднують і минулі місяці. Суми сягають 5 тис.грн.

Відшукати вільне житло через офіційні структури стало нереально. Приватна власність, що здається в найм, як правило, демонструє ринкові ціни.

10 лютого виконавчим комітетом міської ради було проведено оперативну нараду з питань забезпечення житлом громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій. Одним з питань порядку денного наради було врегулювання ситуації з оплатою за житло в гуртожитках. Досягнуто домовленості з керівництвом навчального закладу, який виставив «ринкові» рахунки за житло, про перегляд і перерахунок вартості тимчасово орендованого житла.

З урахуванням ситуації ескалації військового протистояння на Сході змушені констатувати чергову хвилю переселенців.

Міська влада узгодила з керівництвом навчальних закладів, які мають гуртожитки виділення додаткових місць для тих, хто тікає від війни.

Наталія Сокол

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини